4 LO: PODSUMOWANIE RUNDY - GÓRNIK WOJKOWICE

SENIORZY - 4 LO KATOWICE - SOSNOWIEC

PODSUMOWANIE RUNDY JESIENNEJ - TRENER MIŁOSZ MIŚKIEWICZ (GÓRNIK WOJKOWICE)

W 4 grupie katowicko-sosnowieckiej ligi okręgowej drużyna Górnika Wojkowice zajęła 2 miejsce. W 17 spotkaniach Górnik zdobył 36 punktów. Bilans bramkowy wynosi 47 bramek zdobytych i 22 straconych. Rundę jesienną podsumowuje trener Miłosz Miśkiewicz:

Po zakończeniu rundy jesiennej mój zespół zajmuje miejsce vice lidera w tabeli ligi okręgowej. Przed rozpoczęciem sezonu w kuluarach padły słowa związane z walką o najwyższe cele, czyli awans do ligi wyżej. Jednak w praktyce różnie z tym bywa. Początek sezonu był dobry w naszym wykonaniu, potem mały spadek formy. Zmiana stanowiska trenerskiego w zespole. W takich okolicznościach z roli zawodnika rozpocząłem pracę trenera w drużynie Górnika Wojkowice. W tym miejscu chciałbym podziękować Burmistrzowi, Prezesowi oraz całemu zarządowi za zaufanie i powierzenie mi tej funkcji. Tak jak wspomniałem w pewnym momencie nastąpił spadek, dołek z którego musieliśmy wyjść. Myślę, że moje działania,pewne zmiany spowodowały, że zespół podniósł się mentalnie i pokazał, że stać go na dobrą skuteczną grę. Efektem tego jest jak wspominałem pozycja, którą mamy na koniec pierwszej rundy. Aczkolwiek gdyby szczęście nam bardziej dopisywało mielibyśmy zdecydowanie mniejszą stratę punktową do lidera - patrz (remis z Podlasianką Katowice i stracona bramka w 87 minucie spotkania, przegrany mecz z Tęczą Błędów, który w naszym wykonaniu był bardzo dobry i uważam, że przynajmniej punkt powinniśmy dopisać po tym meczu - reasumując byłoby o 3 punkty więcej, czyli zamiast 36 punktów 39 i strata mniejsza). Jednak uważam, że obecna liga okręgowa jest tak silna iż walka o najwyższe cele, czyli miejsce numer jeden tej ligi będzie toczyła się do ostatniej kolejki meczu rundy rewanżowej. Mój zespół będzie walczył w każdym meczu o komplet punktów. Co będzie to się okaże w czerwcu.

• REMCAR (wymiana świec z dojazdem do klienta, wymiana klocków, tarcz, filtrów) - DG Łosień