B SOS: ADAM IWIŃSKI TRENEREM ZEW-u KAZIMIERZ

B SOSNOWIEC

POWRÓT DO SOSNOWCA PO 16 LATACH...

Nowym trenerem ZEW-u Kazimierz Sosnowiec został Adam Iwiński. Zastąpił on na tym stanowisku Bartosza Pawłowskiego, który kilka dni temu zrezygnował z funkcji trenera.

Adam Iwiński jest wychowankiem Zagłębia Sosnowiec, gdzie był członkiem seniorskiej drużyny przez 6 sezonów. Dzielił szatnię z takimi zawodnikami jak Robert Stanek, Grzegorz Kurdziel, Marcin Drzymont, Daniel Treściński, Tomasz Łuczywek, Dawid Skrzypek, Mariusz Ujek, Artur Derbin, Sławomir Rydel, Bartłomiej Chwalibogowski czy Marcin Lachowski. Podczas pobytu w Zagłębiu Adam Iwiński był wypożyczany także do klubów RKS Grodziec, Sarmacji Będzin, Victorii Jaworzno oraz Hetmana Zamość, gdzie z sukcesem rywalizował o miejsce w bramce z Przemysławem Tytoniem. Niestety poważna kontuzja zmusiła Adama do pewnych zmian i od roku 2006 był zawodnikiem Pioniera Ujejsce, gdzie występował najczęściej już jako napastnik. W Pionierze spędził całe pięć lat gdzie był także grającym trenerem. Później Adam pomógł odrodzić się Koronie Rokitno Szlacheckie, gdzie przez większą część sezonu Koroniarze pod jego dowództwem liczyli się w rywalizacji o awans do A Klasy. Po krótkim epizodzie w Rokitnie Szlacheckim przez sześć lat był grającym trenerem w Łazowiance Łazy, z którą w 2015 roku wywalczył awans do Ligi Okręgowej i rozegrał w niej cztery sezony.

Nowemu trenerowi życzymy samych wygranych.

źródło: własne, www.zew-kazimierz.pl

• REMCAR (wymiana świec z dojazdem do klienta, wymiana klocków, tarcz, filtrów) - DG Łosień