1 LO: FATALNA SKUTECZNOŚĆ SILESII

SENIORZY - 1 LO BYTOM

BRAMKARZ CZARNYCH ZMIENIŁ PLANY SILESII...

Kto wie jakby się potoczyło to spotkanie, gdyby nie bramkarz gospodarzy Patryk Kocent, który dwoił i się i troił po strzałach zawodników gości. Po pierwszej połowie Silesia powinna prowadzić z 6, lub 7:0. Prowadziła tylko 1:0. Przez pierwsze 30 minut goście trafiali w słupek, poprzeczkę i nie wykorzystali rzutu karnego (obronił Kocent). Dopiero w 30 minucie Szymon Wojtkowiak pokonał bramkarza Czarnych.

W drugiej połowie pojawił się od początku trener Silesii Marek Suker wzmacniając i tak już ofensywnie grającą Silesię. I chyba nikt się nie spodziewał takiego obrotu sprawy jaki nastąpił. Przebudzili się gospodarze i w 59 minucie wyrównał Marcin Surowiec. 10 minut później pokazał się Suker, który wyprowadził gości na prowadzenie 1:2 (69 minuta). Gospodarze rozpoczęli od środka i od razu wyrównali (70 minuta ponownie Surowiec). Gospodarze podbudowani takim obrotem sprawy poszli za ciosem i strzelili 3 bramkę (75 minuta Szymon Cieślik). Niestety gospodarze nie dowieźli zwycięstwa do końca, bo w 81 minucie Suker wyrównał stan meczu. Nic już się nie zmieniło do końca i przy wyniku remisowym 3:3 obie drużyny skończyły ten jakby nie patrząc dziwny mecz. Brawa dla gospodarzy za walkę i wiarę w korzystny wynik, natomiast gości trzeba zganić za fatalną skuteczność, bo chęci i ambicji nie można Im odmówić.