ŁADNY GEST ZAGŁĘBIA SOSNOWIEC

MŁODZIEŻ

TAKI GEST SIĘ CHWALI, CHCEMY WIĘCEJ...

Bardzo pechowo zakończył się dla Mateusza Holeczka ubiegłotygodniowy sparing z Zagłębiem Sosnowiec. Zawodnik drużyny Akademii Piłkarskiej Rozwoju Katowice rocznika 2008, prowadzonej przez trenera Krzysztofa Socha, doznał złamania ręki. Przeszedł już operację i znajduje się w trakcie leczenia, a w walce o powrót na boisko Mateusz może liczyć na wsparcie nie tylko społeczności Rozwoju.
Odwiedził go Michal Farkasz, dyrektor Akademii Zagłębia Sosnowiec. Do życzeń jak najszybszego powrotu do zdrowia dołączył też piłkę z autografami piłkarzy pierwszoligowej drużyny Zagłębia, wręczając ją Mateuszowi.

Bardzo dobry gest ze strony dyrektora Akademii, Takie gesty się chwali i trzeba o nich pisać. Właśnie z takich czynów i gestów młodzież powinna brać przykład. Z takich gestów buduje się przyjaźń i szacunek!

Mateuszowi Holeczce życzymy duuużo zdrowia i szybkiego powrotu na boisko!

źródło: własne, Rafał Sacha, strona facebook Rozwoju Katowice

foto: lokalnapilka.pl / Rozwój Katowice