SZCZAKOWIANKA - DRAMA 2:4 koniec

SZCZAKOWIANKA - DRAMA  2:4 koniec

4 LO Katowice

10 min 0:0 - dobry szybki mecz z małą przewagą Szczakowianki

20 min 0:0 - bez zmian..dużo gry w środku pola, 2 zawodników Dramy z żółtymi kartkami

30 min 0:0 - obie drużyny miały po jednej sytuacji. Takie 2 szczegóły: Szczakowianka gra z wiatrem, Drama pod słońce.

39 min 1:0 - GOL! Chwalibogowski (rzut karny)

45 min 1:0 - Przerwa. Pierwsza połowa w miarę wyrównana z lekką przewagą gospodarzy.

46 min 1:0 - W Dramie wchodzi 2 nowych zawodników

53 min 1:0 - nożyce Janeczki (Szcz) kończą się dla niego żółtą kartką

62 min 1:1 - GOL! Czibor głową

67 min 1:2 - GOL! kontra Dramy

80 min - mogło być 1:3, kontra Dramy, Urbainczyk strzela z bliska, ale bramkarz Szczakowej kapitalnie broni

82 min 1:3 GOL! co nie udało się wcześniej udało się teraz

87 min 2:3 GOL! strzał z bliska

89 min 2:4 GOL! ale odpowiedź gości !!!

90+2 min mogło być 2:5, Gałęziok w poprzeczkę

KONIEC.

Bardzo dobre widowisko, szczególnie w 2 połowie. Dziękujemy piłkarzom obu drużyn. Kto nie był niech żałuje!!!

--------------------------------------------------------

Hit weekendu w 4 LO Katowice

Do prawdziwego hitu dojdzie w niedzielne przedpołudnie na boisku w Jaworznie. Wicelider tabeli Szczakowianka podejmie lidera ze Zbrosławic Dramę.

Drama na wiosnę na cztery mecze wygrała wszystkie cztery (2:1 wyjazd Górnik Wojkowice, dom 3:1 Zagłębie II Sosnowiec, wyjazd 4:0 Silesia Miechowice, dom SKS Łagisza 2:0). Dzięki tym wygranym podopieczni Darka Dwojaka są na historycznym pierwszym miejscu.

Szczakowianka natomiast na cztery mecze trzy wygrała i raz przegrała u siebie 0:1 z Siemianowiczanką Siemianowice Śląskie. Drugie miejsce, ale tyle samo punktów co lider.

W pierwszym meczu na jesień w Zbrosławicach Drama wygrała z ekipą z Jaworzna 4:2.

Tak naprawdę góra tabeli co kolejkę się tasuje i mamy bardzo ciekawe mecze, ale obie ekipy dysponują bardzo dobrymi piłkarzami i wygrana któregoś zespołu da dodatkowego „kopa” do dalszych meczów w walce o awans do IV ligi.

Oto co mówią trenerzy obu ekip przed niedzielnym starciem:

Paweł Cygnar (Szczakowianka): Wiemy jaka jest sytuacja w tabeli i zdajemy sobie sprawę, że przyjdzie Nam się zmierzyć z dobrym przeciwnikiem. My jednak podchodzimy do każdego meczu tak samo i tym razem również tak będzie. Chcemy się pokazać z jak najlepszej strony i grać ,,swoją piłkę"

Dariusz Dwojak (Drama): Przygotowania do meczu kolejki w naszym wykonaniu, bo tak mogę to nazwać, w przypadku spotkania dwóch pierwszych drużyn na dzień dzisiejszy niczym szczególnym się nie różnią od tego, co robiliśmy do tej pory. Jedyna zmiana dotyczyła daty ostatniego treningu, który wyjątkowo odbędzie się w piątek, ze względu na rozgrywany mecz w niedzielę. Najważniejsze, że mamy wszystkich do dyspozycji i w piątek zdecydujemy kto pojedzie walczyć w tym spotkaniu. Nie traktujemy tego meczu jako najważniejszego w sezonie. Podchodzimy do niego ze spokojem, bo zdajemy sobie sprawę z tego ile kolejek pozostało do końca. Widzę też po chłopakach, że nie ma żadnego stresu i niepotrzebnych nerwów . Chcemy zagrać dobry mecz z bardzo wymagającym przeciwnikiem, a wynik końcowy uważam za otwarty. Niech wygra lepszy i oby obyło się bez kontuzji.