SPARING: TĘCZA BŁĘDÓW - KP SARNÓW

SPARING

TĘCZA BŁĘDÓW – KP SARNÓW 2:1 (1:1)

Bramki:

1:0 – Baran

1:1 – Gorgoń

2:1 – Zimosz

Kolejna wygrana Tęczy, choć ta tym razem nie przyszła łatwo. Do przerwy mieliśmy wynik remisowy. Dla Tęczy strzelił Baran po strzale, a dla ekipy Sarnowa bramkę zdobył Gorgoń. Mecz się odbywał w dobrych warunkach pogodowych i obie ekipy zaprezentowały się przyzwoicie.

W drugiej połowie zwycięską trochę przypadkową bramkę dla Tęczy zdobył Zimosz.

Po meczu obaj trenerzy podsumowali sparing:

Radosław Orłowski (Tęcza): Bardzo pożyteczny sparing po ciężkim tygodniu treningów. Nie oczekiwałem po tym sparingu wielkich fajerwerków, jeżeli chodzi o mobilność, natomiast sama gra do przodu bardzo pozytywna. W tyłach popełniliśmy dzisiaj za dużo błędów indywidualnych wynikających z braku koncentracji, niż jakiś piłkarskich. Ogólnie jestem zadowolony z gry chłopaków po ciężko przepracowanym tygodniu. Stwarzaliśmy jeszcze kilka sytuacji i mogliśmy to wygrać wyżej, ale najważniejszy jest dobry trening w formie meczowej.

Grzegorz Żak (KP): Bardzo pożyteczny sparing dla nas. Dzisiaj w okrojonym składzie ze względu na kontuzje, choroby i pracę, ale chłopaki wybiegali. Widać, że wszystko to dobrze wygląda i idzie w dobrym kierunku. Trzy tygodnie zostało i myślę, że jesteśmy na dobrej drodze, żebyśmy byli przygotowani na 16 marca na start ligi. Myślę, że odpalą chłopaki i będzie super.