SPARING: ORZEŁ PACZYNA - ORŁY BOJSZÓW {FOTO}

SENIORZY

SPARING: ORZEŁ PACZYNA - ORŁY BOJSZÓW

W sobotnie popołudnie na sztucznym boisku w Zabrzu, drużyna B klasy zabrzańskiej Orzeł Paczyna podejmowała zespół z C klasy zabrzańskiej Orła Bojszowy. Mecz zakończył się wysokim wynikiem 11:0 dla ekipy z Paczyny.

Zapraszamy do obejrzenia galerii z tego meczu (galeria jest podpięta pod artykuł, trzeba tylko zmienić w ustawieniach telefonu z widoku mobilnego na komputerowy i się pokaże). Jest też po prawej stronie pod aktualnościami i pod kalendarium

ORZEŁ PACZYNA - ORŁY BOJSZÓW 11:0

Bramki: Kowalczyk x2, Wolny x4, Rochowicz x2, Schwiertz x2, Jończyk

OPINIA POMECZOWA trenera ORZEŁ PACZYNA:

MARCIN GRANDA: Jesteśmy po drugiej grze kontrolnej mimo że przeciwnik nie był z najwyższej półki momentami umiał nam zagrozić. Wielkie brawa dla Moich zawodników za to że byli skoncentrowani i spełniali założenia taktyczne, i nie zlekceważyli rywala, choć zdarzały się błędy. Warto zaznaczyć, że zespół dobrze reagował w obronie poprzez świetny odbiór piłki, ale musimy popracować nad rozegraniem. Cieszy mnie, że młodzi zawodnicy coraz lepiej się prezentują. Rywal pozwolił mi na parę eksperymentów i spróbowaniu zawodników na różnych pozycjach, jest dużo materiału do analizy oraz coraz większy ból głowy co do wyboru pierwszej 11, ale to tzw. przyjemny ból. Od razu hamuje nadmierną radość i euforię bo mimo wyniku w grze jest dużo do poprawy będziemy pracować nad tym dalej.
Praca, praca, praca i trening, idziemy w dobrym kierunku, oby tak dalej.

foto: Orzeł Paczyna