SARMACJA JEDNAK BEZ TRENERA OWCZARKA

4 LIGA grupa 1

SARMACJA JEDNAK BEZ TRENERA OWCZARKA

Pod koniec poprzedniego roku Sarmacja zrezygnowała z usług trenera Szymona Stawowego, a jego miejsce zajął Tomasz Owczarek. W ostatnią sobotę szkoleniowiec ten jednak zrezygnował z pracy u Sarmatów.

„Od soboty zrezygnowałem z pracy w Sarmacji i szukam klubu do prowadzenia. Myślę, że wszystko wyjaśni się do końca tego tygodnia, bo do ligi zostało dwa i pół tygodnia” - podsumował trener Owczarek.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że nowym szkoleniowcem zespołu z ulicy Sportowej zostanie trener Artur Mosna, który pracował już z tym klubem w latach 2009-2011 i zajął z nim drugie miejsce w sezonie 2009/2010. Trener Mosna znany jest z pracy w takich klubach jak Przemsza Siewierz, MKS Myszków, Unia Ząbkowice, Zagłębie Sosnowiec (ME), Milenium Wojkowice czy LKS Łąka.

źródło: własne, Sebastian Dziedzic