RKS GRODZIEC - TRZECH ZA TRZECH

4 LIGA grupa 1

TRZECH ZA TRZECH

Pozostający w walce o III ligowy front RKS Grodziec dokonał w przerwie zimowej trzech transferów stawiając zarówno na doświadczenie jak i uzdolnioną młodzież.

Najbardziej rozpoznawalnym zawodnikiem spośród pozyskanych niewątpliwie jest Damian Sadowski z Ruchu Radzionków. Zawodnik ten w przeszłości występował m. in. w GKS-ie Katowice, a przed tym sezonem przyczynił się do awansu zespołu Cidrów i wypełnił w nim kontrakt do grudnia. Dwa pozostałe nabytki, to uzdolnieni młodzieżowcy z Victorii Jaworzno Mateusz Maziarz i Jakub Janiak.

Wiosną kibice przy ul. Kijowskiej nie zobaczą już Pawła Domańskiego, który zrezygnował z gry, natomiast Igor Wilk pomoże w walce o awans Niwom Brudzowice. Z gry na IV-ligowym froncie zrezygnował również Adam Baran i prawdopodobnie zobaczymy go w zespole beniaminka Ligi Okręgowej grupy 4.

Nie jest jeszcze jasna przyszłość Bartosza Nawrockiego, który grał w RKS-ie na zasadzie wypożyczenia i przebywa na testach w innym klubie.

źródło: SD, własne