PODSUMOWANIE RUNDY - ISKRA PSARY

A Sosnowiec

Iskra Psary po rundzie jesiennej zajmuje 12 miejsce. Po 15 spotkaniach liczba zdobytych punktów wynosi 16. 5 wygranych, 1 remis i 9 porażek. Oto podsumowanie rundy przez trenera:

Michał Pawliczak (trener): Można powiedzieć, że graliśmy ze zmiennym szczęściem. Lepiej na wyjazdach niż u siebie. Dopiero ostatni mecz pokazał nasze oblicze, czyli determinacje i wolę walki. Chłopcy chcieli oczywiście wygrywać u siebie, ale na wyjazdach lepiej to funkcjonowało. Co do drużyny, to defensywa nie funkcjonowała tak jak powinna. Ofensywnie stwarzamy sobie sytuacje, ale ze skutecznością jest różnie. W zimie musimy zdecydowanie popracować nad defensywą, bo w każdym meczu tracimy bramki i to jest nasza główna bolączka. Ogólnie widać u nas, że z roku na rok wygląda to coraz lepiej, bo punktujemy coraz lepiej i to cieszy.

Krzysztof Kotuła (kapitan): Moim zdaniem ta runda jesienna w porównaniu do poprzedniej to całkowity progres. Zawodników trochę nam przybyło. Transfery były konkretne. To nas zmotywowało jeszcze do większej pracy, bo takie transfery są po to, aby była zdrowa rywalizacja w zespole. To nas pobudziło do tego, abyśmy dali z siebie jeszcze więcej. W poprzednim sezonie mieliśmy 1 punkt teraz mamy znacznie więcej i jest to widoczne w tabeli. Fajnie, wydaje mi się, że jest w drużynie ten „Team Spirit”. Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego…