MASZ PROBLEM? PSYCHOLOG SPORTOWY CI POMOŻE

SENIORZY - MŁODZIEŻ

ZAPRASZAMY DO SPOTKANIA Z PSYCHOLOGIEM SPORTU !!!

SPOTKANIE INDYWIDUALNE

Celem spotkań indywidualnych jest lokalizacja zasobów zawodnika, które umożliwią poprawę jego osiągnięć sportowych oraz przekazanie skutecznych narzędzi pracy do efektywniejszego wykorzystania swojego potencjału.

ZAJĘCIA GRUPOWE

Zajęcia mają charakter warsztatowy. Podczas zajęć zawodnicy zapoznawani są z metodami i sposobami wzmacniającymi umiejętności mentalne (tj. umiejętność koncentracji, motywacji, opanowania emocji itp.), co prowadzi do poprawy wyników sportowych. Dowiadują się, w jaki sposób wpływają one na ich działanie treningowe i zawodowe oraz w jaki sposób można je rozwijać. Najczęściej są przeznaczone dla klubów dyscyplin indywidualnych.

PRACA Z DRUŻYNAMI

W dużej mierze praca jest podobna do zajęć grupowych, gdzie zawodnicy wspólnie szlifują swoje umiejętności mentalne. Jednocześnie współpraca tego typu opiera się również na kształtowaniu efektywnej komunikacji w zespole, tworzeniu spójności oraz umacnianiu ducha i morale drużyny.

WARSZTATY DLA RODZICÓW MŁODYCH ZAWODNIKÓW

Tematyka prowadzonych warsztatów obejmuje m.in. wspieranie dziecka w sytuacjach zawodów bądź niepowodzenia, radzenie sobie ze stresem, zarządzanie emocjami, efektywną komunikację, motywację itp.

W JAKICH SYTUACJACH / PROBLEMACH MOŻE POMÓC PSYCHOLOG SPORTU?

Najczęściej są to sytuacje doświadczania trudności w treningu swojej dyscypliny, potrzeby wskazówek oraz wsparcia, by wrócić do formy, bądź, by poprawić swoją skuteczność i dzięki temu stać się jeszcze lepszy zawodnikiem. Praca skupia się przede wszystkim na obszarach: - wystąpień pod presją- radzenia sobie ze stresem - wzrostem pewności siebie - poprawą koncentracji (kierowanie uwagi na “tu i teraz”) - wypracowanie efektywnej komunikacji (na linii zawodnik - zawodnik, zawodnik - trener, zawodnik - rodzic)

JAK WYGLĄDAJĄ ZAJĘCIA / WARSZTATY ?

1. Określenie potrzeb zawodnika / drużyny.

2. Ustalenie indywidualnego programu oraz sprecyzowanie celów.

3. Dopracowanie szczegółów, jak częstotliwość i długość trwania.

4. Konsekwentna praca.

JAKICH EFEKTÓW MOŻNA SIĘ SPODZIEWAĆ?

Trening mentalny w specyfice trenowania nie różni się od treningu fizycznego bądź motorycznego. Od włożonego zaangażowania często zależy, jak szybko i jak duże widać efekty. Ważne jest, by pomiędzy spotkaniami przypominać sobie ich treść, wykonywać proponowane ćwiczenia oraz wyciągać własne wnioski.

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z USŁUG !!!

NAPRAWDĘ WARTO !!!

• CHEERS - 15% zniżki na SUPLEMENTY (kliknij pod linkhttp://m.pogonimielin.futbolowo.pl/news/3167568)