IV: PODSUMOWANIE RUNDY - AKS MIKOŁÓW

SENIORZY - IV LIGA gr.1

PODSUMOWANIE RUNDY JESIENNEJ - TRENER MARCIN MOLEK (AKS MIKOŁÓW)

W IV lidze grupie 1 drużyna AKS-u Mikołów zajęła 6 miejsce. W 15 spotkaniach AKS zdobył 24 punkty. Bilans bramkowy wynosi 16 bramek zdobytych i 12 straconych. Rundę jesienną podsumowuje trener Marcin Molek:

Z całej rundy jesteśmy zadowoleni. Na pewno zdobycz punktowa i miejsce w tabeli są lepsze niż zakładaliśmy. Jako beniaminek obawialiśmy się nowych rozgrywek, nie wiedzieliśmy czego możemy się spodziewać. I rzeczywiście początek nie był najlepszy w naszym wykonaniu. Zapłaciliśmy frycowe już w pierwszym meczu. Przeskok z ligi okręgowej jest duży, poziom gry zdecydowanie wyższy. Potrzebowaliśmy trochę czasu na zgranie zespołu, bo kilku zawodników do nas dołączyło. Spokojnie pracowaliśmy i z każdym meczem było już lepiej. Od 6 kolejki po zwycięstwie 3:0 nad Dramą mieliśmy serie 7 meczy bez porażki. To pozwoliło ulokować się nam w górnej części tabeli. Zespół nabrał pewności i wiary w swoje umiejętności. Szkoda, że w 3 ostatnich kolejkach mieliśmy ogromne problemy kadrowe, ale udało się dograć rundę. Wygraliśmy 6 meczy, tyle samo zanotowaliśmy remisów i przegraliśmy 3 razy. Na pewno cieszy fakt, że straciliśmy podobnie jak Kosztowy najmniej bramek bo 12. Na pewno do poprawy jest skuteczność. Bo gdyby ta była lepsza to i zdobycz punktowa większa. Teraz tylko trzeba dobrze wypocząć, dobrze przygotować się do rundy rewanżowej i poprawić jeszcze wynik punktowy z jesieni.

• REMCAR (wymiana świec z dojazdem do klienta, wymiana klocków, tarcz, filtrów) - DG Łosień