IV: MATEUSZ KAISER: "MY ROBIMY SWOJE"

IV LIGA gr.1

SHOW KAISERA

Przed meczem Szombierek ze Śląskiem zdawało się, że będzie to spotkanie z podtekstami, w końcu na ławce gospodarzy rządzi były trener Śląska, a kluczową rolę w GKS-ie odgrywa Mateusz Kaiser. Choć Szombrom nie było łatwo to świetna dyspozycja popularnego „Szwagra” pomogła w objęciu fotela lidera. Oto co nam Mateusz powiedział.
SD: Panie Mateuszu, nikt nie ma wątpliwości, że był to mecz z podtekstami, ponieważ był Pan bardzo ważną postacią Śląska, zostawiając tam wiele serducha i pewnie te wspomnienia stamtąd będą na zawsze, ale jak mówi powiedzenie „żeby istnieć trzeba się rozwijać”.
Mateusz Kaiser: Staram się jak mogę na boisku, akurat znowu udało się trafić zaliczając dublet, do tego dołożyć asystę. Śląskowi dużo zawdzięczam, byłem tam prawie sześć lat, po tym jak spadaliśmy do A-klasy, ale postanowiłem zostać, zrobiliśmy krok do przodu i doszliśmy do 4 ligi, grając w centralnym etapie Pucharu Polski. Tak jak Pan powiedział trzeba się rozwijać dalej, spróbowałem czegoś innego i idziemy do przodu z Szombierkami.
SD: Patrząc na tabelę i strzelców bramek z ligi, to koledzy z ataku z Pana i innych drużyn mogą się uczyć, bo Pana forma strzelecka jest godna uwagi.
MK: Gram na środku pomocy, jak dla mnie to jest łatwiejsza pozycja, w której można wchodzić z drugiej linii, ci obrońcy muszą doskoczyć i tyle tak na gorąco.
SD: Pewnie bardzo się cieszycie, że znów wracacie na fotel lidera, co tydzień jest walka, bo liga jest niesamowicie wyrównana.
MK: Dokładnie, my już weszliśmy na ścieżkę zwycięstw i jak by nie było to przeciwnicy muszą nas gonić, a my robimy swoje. Podchodzimy do każdego meczu tak samo grając o zwycięstwo i zobaczymy co przyniesie jesień.

źródło: własne, Sebastian Dziedzic

• REMCAR (wymiana świec z dojazdem do klienta, wymiana klocków, tarcz, filtrów) - DG Łosień