IV: 7 NOWYCH W RKS-ie GRODZIEC

SENIORZY - IV LIGA gr.1

RKS SIĘ WZMACNIA...

RKS Grodziec pod wodzą nowego szkoleniowca przygotowuje się do walki o utrzymanie. W realizacji tego celu ma pomóc siedmiu nowych zawodników.

Trzech zawodników defensywnych i czterech ofensywnych wzmocni kadrę zespołu z ulicy Kijowskiej. RKS nieprzerwanie od sezonu 2013/14 występuje w czwartej lidze i najwyżej w tabeli uplasował się w poprzednim sezonie pod wodzą trenera Kubisy, zajmując pozycję „na pudle”. W tym sezonie w walce o utrzymanie ma pomóc aż trzech zawodników z AKS-u Niwka, boczny obrońca Przemysław Szabla i dwóch napastników Grzegorz Kachniarz i Mateusz Skrzypek. Pozostałą czwórkę stanowią młodzieżowcy, tj. obrońcy Mateusz Machała z Ruchu Chorzów i Marek Todorski z GKS-u Katowice, oraz pomocnicy Michał Szczyrba (GKS Katowice, ost. Warta Zawiercie) i Klaudiusz Kułaga (Sarmacja Będzin).

Trener Chmielowski do dyspozycji będzie miał aż dziewięciu młodzieżowców, a w wiosennej kadrze kibice nie zobaczą już Jakuba Białasa i Mateusza Maziarza.

źródło: własne, Sebastian Dziedzic