"CO SŁYCHAĆ U..." - UKS SZOPIENICE

SENIORZY - A KATOWICE

Wszyscy wiemy, co się obecnie dzieje w Polsce i na świecie. Pisaliśmy już, że mamy kilka materiałów do wrzucenia i wiemy, że są one nie do końca bieżące, ale chcemy je zaprezentować.Więc prosimy nie pisać w komentarzach o tym, że materiał jest nie na czasie.

CO SŁYCHAĆ U… - UKS SZOPIENICE

O tym co w klubie słychać powiedział nam trener Adam Dobrowolski.

Adam Dobrowolski: Zdrowie u wszystkich Ok. Według mnie można zagrać środa, sobota i mecz powinien trwać 2x35 min ze względu na możliwość posypania się kontuzji i ze względu nie odpowiedniego przygotowania się do tak dużego wysiłku grając non stop co 3 dni, przedłużyć do lipca lub połowy lipca rundę rewanżową i grać. A rozpocząć w połowie września i co 3 tydzień grać w środy, bo i tak gdy rozpoczynają A klasy czy okręgówki, to zawodnicy nie są dobrze przygotowani, bo część jest na urlopach w okresie przygotowawczym. ŚZPN według mnie zrobi tak jak w/w. Dla mnie w takiej sytuacji powinni dogadywać się kluby z zawodnikami, bo niby za co mają zawodnikom płacić jak nie grają. Tak, wszyscy zawodnicy dostali rozpisane treningi u nas i trenują indywidualnie.

źródło: własne, Rafał Sacha