"CO SŁYCHAĆ U..." - OGRODNIK CIELMICE

LO 1 Katowice

"CO SŁYCHAĆ U..." – OGRODNIK CIELMICE

Kontynuujemy nasz artykuł "Co słychać u...". Kolejnym klubem jest ekipa z Cielmic. Co słychać w klubie powiedział nam trener Grzegorz Chrząścik:

Po bardzo dobrym sezonie 2017/18 oraz kilku wzmocnieniach, nikt w klubie nie spodziewał się, że runda jesienna tego sezonu wypadnie tak słabo. Drużyna, w której nie brakuje doświadczonych zawodników nie potrafiła wejść w zwycięski rytm. Jednym z czynników dlaczego znajdujemy się tak nisko, na pewno jest skuteczność. Jej brak spowodował, że mimo dobrej gry orazstwarzaniu sobie sytuacji nie potrafiliśmy strzelać goli i dlatego też nie wygrywaliśmy. Pochwały od kibiców rywala oraz ich trenerów za dobry mecz, niestety nie dają punktów i rundę zakończyliśmy na przedostatnim miejscu z dorobkiem 8 punktów. Mimo złego wyniku sportowego w klubie nikt nie panikuje, robimy wszystko by poukładać i odbudować drużynę na rundę wiosenną, by powalczyć o utrzymanie. Przygotowania zaczęliśmy pod koniec stycznia i trenujemy trzy razy w tygodniu plus w weekend sparingi, które zagramy między innymi z LKS Woszczyce, Sokołem Wola, Hetmanem Katowice, JUWE Jaroszowice. Po rozmowach z zawodnikami dostałem informację, że kilku będzie próbowało sił gdzieś indziej, ktoś inny poinformował, że nie wznowi treningów. Jestem na etapie kompletowania kadry - na szczęście okres zimowy jest długi i mam na to czas. Jestem pozytywnej myśli i wierzę, że ta runda będzie dużo lepsza w Naszym wykonaniu. Tak przy okazji zawodników, którzy szukają klubu i mają ochotę powalczyć z Nami zapraszam na treningi.