"CO SŁYCHAĆ U..." - CYKLON ROGOŹNIK

4 LO KATOWICE

"CO SŁYCHAĆ U..." – CYKLON ROGOŹNIK

Kontynuujemy nasz artykuł "Co słychać u...". Kolejnym klubem jest ekipa z Rogoźnika. Co słychać w klubie powiedział nam trener Mateusz Mańdok:

Przygotowania do rundy wiosennej rozpoczęliśmy 15 stycznia. Trenujemy trzy razy w tygodniu plus mecz kontrolny. Dużym problemem, podejrzewam jak w większości klubów naszego poziomu jest infrastruktura. Zajęcia odbywają się na sali gimnastycznej pobliskiej szkoły, na naszym obiekcie oraz na Orliku. Od niedawna korzystamy również z odnowy biologicznej. W klubie podczas przerwy zimowej nastąpiły zmiany. Od stycznia Cyklon Rogoźnik ma nowego sternika, nastąpiły również zmiany personalne w drużynie. Wiosną nie zobaczymy w naszych barwach Wacławika, Matwiejczuka, Płazińskiego i do końca marca za granicą będzie przebywał Kraczyński. Siłą rzeczy w ich miejsce wkraczają nowe twarze. O personaliach poinformujemy, gdy ich transfery zostaną dopięte na ostatni guzik. Uchylę rąbka tajemnicy i wszystko wskazuje na to, że Cyklon wzmocni bramkarz, dwóch obrońców, trzech pomocników i napastnik. Póki co jestem zadowolony z pracy jaką wykonują zawodnicy oraz z tego, że wszystkie zaplanowane sparingi dochodzą do skutku. Jestem świadomy, że wyniki w grach kontrolnych nie są priorytetem, natomiast te rezultaty wskazują, że „coś drgnęło” i mam nadzieję, idziemy w odpowiednim kierunku.

CYKLON – ZIELONI ŻARKI 1-3

CYKLON – UNIA DĄBROWA GÓRNICZA 2-0

CYKLON – SKALNIAK KROCZYCE 3-0

CYKLON – GÓRNIK PIASKI 1-2

CYKLON – ORZEŁ BRZEZINY 4-0

CYKLON – WYZWOLENIE CHORZÓW 3-1

CYKLON – PRZEMSZA SIEWIERZ 2-2

Pozostały nam 3 sparingi (Polonia Bytom (A1), Łazowianka Łazy, Strażak Nowa Wieś).