B TYC: GRZEGORZ RAJMAN W GOLU BIERUŃ

SENIORZY B TYCHY

WYZWOLIŁ SIĘ I "STRZELA" GOL-e

Gol Bieruń to drużyna grająca w B klasie tyskiej. Jest to bardzo młoda drużyna, oparta na swoich wychowankach, Głównie to zawodnicy 15, 16 - letni. Pod swoje skrzydła tą młodzież "zgarnął" doświadczony trener Grzegorz Rajman. Wcześniej był trenerem w Wyzwoleniu Chorzów (A Kat) i Pogoni Imielin (4 LO Kat).
"Bardzo się cieszę, że tutaj trafiłem. Przed nami kawał ciężkiej pracy, żeby pomóc tej młodzieży płynnie przejść do piłki seniorskiej. Bardzo mi się podobają warunki jakie tutaj zastałem, a jeszcze bardziej, że z Prezesem klubu patrzymy w jednym wspólnym kierunku" - powiedział Grzegorz Rajman.
Gol Bieruń po 2 kolejkach ma 3 punkty i zajmuje 11miejsce w tabeli tyskiej B klasy,
Nasza Redakcja życzy trenerowi samych sukcesów z młodą drużyną Gola.

źródło: własne, Rafał Sacha

foto: facebook Gol Bieruń