B OSW: PODSUMOWANIE RUNDY - ISKRA BRZEZINKA

SENIORZY - B OŚWIĘCIM

PODSUMOWANIE RUNDY: RAFAŁ SKRZYPEK - ISKRA BRZEZINKA

Kontynuujemy podsumowania rundy. Kolejnym klubem jest Iskra Brzezinka. Rundę podsumowuje trener Rafał Skrzypek.

Zapraszamy wszystkich chętnych trenerów do wysłania swojego podsumowania na naszą skrzynkę pocztową: lokalnapilka@wp.pl

Rafał Skrzypek: Można napisać, że runda w naszym wykonaniu była bardzo udana pod paroma względami. Przed sezonem obejmując zespół, po rozmowie z prezesem oraz vice prezesem klubu widziałem, że chcą postawić ten jakże zasłużony klub na nogi i wydostać się z miejsca w jakim są. Oczywiście nie było presji ze strony zarządu, by za wszelką cenę awansować, sprowadzić zawodników za pieniądze i zrobić ten krok. Nie o to chodzi na tym szczeblu rozgrywkowym. Sztuką jest zrobić coś z niczego i to myślę udało nam się patrząc przez pryzmat pierwszej rundy zrealizować w 100%. Wspólnymi siłami mogę powiedzieć, że pod względem organizacji w klubie oraz spraw związanych z elementami sprzętowymi nie odbiegamy od drużyn z wyższych klas rozgrywkowych. Co do samej rundy to nie ukrywam, że już dla niektórych zawodników jak i dla mnie sukcesem było wygrać wszystkie mecze nie doznając porażki oraz nawet remisu. W drużynie doszło do zmian kadrowych i uważam, że czas działał na naszą korzyść. W ostatnich trzech, czterech meczach rundy ręce same składały się do oklasków, bo drużyna wyglądała jak walec, który rozbija przeszkody napotkane na drodze. Ale był to efekt ciężkiej pracy chłopaków na treningach i przede wszystkim frekwencji na nich, bo nie ukrywam widząc minimum 15, 16-cie twarzy na treningu to każdy trener o czymś takim czasami może tylko pomarzyć. Aczkolwiek stąpamy mocno po ziemi i chcemy równie dobrze oraz solidnie okres zimowy przepracować, aby odpowiednio przygotować się do rundy wiosennej. A tak po za tematem związanym z podsumowaniem to już zapraszamy Lokalną Piłkę oraz Rafała Sachę na mecz poza teren Śląska na wiosenne mecze na tereny Małopolski!

źródło: własne, Rafał Sacha

foto: Iskra Brzezinka

ODWIEDŹ NASZE PUNKTY I NA HASŁO"LOKALNA PIŁKA"OTRZYMASZ RABAT NA RÓŻNE USŁUGI i ZAKUPY:

• MOTOGUM (usługi min. wulkanizacyjne, wymiana tarcz, klocków, filtrów) -DG Łosień
  • SABUDA (myjnia samochodowa, klimatyzacja, wymiana szyb i inne) -Sławków
  • ZAMÓW TANIO PIŁKI SELECT -530 000 566