AKS GÓRNIK NIWKA ZAPRASZA PIŁKARZY

SENIORZY - LO 4 KATOWICE - SOSNOWIEC

AKS NIWKA ZAPRASZA NA TRENINGI

KLUB SPORTOWY AKS GÓRNIK NIWKA ZAPRASZA WSZYSTKICH CHĘTNYCH ZAWODNIKÓW DO GRY W LIDZE OKRĘGOWEJ.

ZBIÓRKA WSZYSTKICH CHĘTNYCH ODBĘDZIE SIĘ W SOBOTĘ 22.02 O godz. 16.00 na BOISKU CZARNYCH SOSNOWIEC (ul. Mireckiego). BĘDZIE TEŻ OTWARTY SPARING w KTÓRYM BĘDZIE MOŻNA WZIĄĆ UDZIAŁ.

KLUB TEŻ ZAPRASZA WSZYSTKICH CHĘTNYCH NA OTWARTE TRENINGI, KTÓRE ODBYWAJĄ SIĘ WE WTORKI I CZWARTKI o godz. 18.30 NA STADIONIE AKS-u GÓRNIK NIWKA (ul. Orląt Lwowskich 70)

SZCZEGÓŁY RÓWNIEŻ NA PROFILU FACEBOOK-owym DARIUSZ WRONA

Dodatkowo też prowadzona jest zbiórka pieniędzy na portalu zrzutka.pl. Poniżej link do tej akcji, jeśli chce ktoś pomóc, to może wejść na poniższy link:

Wszystkie informacje można uzyskać pod numerem:

źródło: własne, RaSa