A SOS: ROBERT BALCEROWSKI ODCHODZI Z PRECZOWA

A SOSNOWIEC

Nowym trenerem klubu z Preczowa został Rafał Dulemba. Zastąpił on na tym stanowisku Roberta Balcerowskiego, który wybrał ofertę z Psar i od rundy rewanżowej będzie trenerem Iskry Psary. Rafał Dulęba prowadził do tej pory takie kluby jak: CKS Czeladź (II trener), Piast Ożarowice, Fortuna Gliwice, RKS Grodziec Będzin (II trener), Pionier Ujejsce, czy Promień Strzemieszyce Małe. Ostatnio przez kilka kolejek był trenerem Klubu Sportowego Gmina Psary.

Nowemu trenerowi życzymy samych wygranych.

• REMCAR (wymiana świec z dojazdem do klienta, wymiana klocków, tarcz, filtrów) - DG Łosień