A SOS: LIDER Z ZĄBKOWIC OGRYWA BENIAMINKA

SENIORZY - A SOSNOWIEC

LIDER Z ZĄBKOWIC NIE ZWALNIA TEMPA

.

Nie zwalnia tempa lider Sosnowieckiej "Serie A" ząbkowicka Unia, która w sobotnie przedpołudnie z bagażem 5 goli odprawiła beniaminka z Tucznawy. To, że odprawiła, nie znaczy, że był to mecz do jednej bramki, bo nie był...

Mecz rozpoczął się od strzału Dawida Tochela w słupek (7.min). Chwilę potem było już 1:0. W 10. minucie największym sprytem wykazał się Krystian Kowalik, który był szybszy od bramkarza gości i strzelił koło niego.Cyfra 13 chyba będzie szczęśliwa do gospodarzy, ponieważ w tej minucie goście mogli 2 razy wyrównać, ale za pierwszym razem Adrian Maciążek trafił w boczną siatkę, a drugim razem Kacper Zaroda trafił w bramkarza. Ulubione nasze hasło ostatnio jest: "Jak nie strzelisz to dostaniesz", które się bardzo często powtarza. Tak też było w tym meczu i w tej pierwszej połowie. Zamiast 1:1 zrobiło się 2:0. W 19. minucie w polu bramkowym goście nie upilnowali Krzysztofa Załawki, który popisał się precyzyjna główką. Nic już się nie wydarzyło w tej pierwszej części spotkania i dobrze prowadzący tego dnia sędzia meczu Adrian Kania zaprosił gwizdkiem obie drużyny na przerwę.

W drugiej połowie bardzo szybko Unia zamknęła mecz, bo w 48. minucie Kamil Głośny po składnej akcji swojego zespołu z bliska podwyższy wynik meczu na 3:0. Mimo, że goście chwilę potem odpowiedzieli bramką Kacpra Zarody, Unia kontrolowała przebieg meczu. Dwie minuty potem goście mogli złapać kontakt, gdyby z bliska trafił Maciążek. I znów zamiast 3:2 robi się 4:1. W 75. minucie Kowalik trafia głową i mamy 4:1. Chwilę potem ładnym szczupakiem popisuje się Mariusz Dziacko - szkoda tylko, że do własnej bramki...I mamy wynik 5:1. Gości było stać na jeszcze jeden zryw, który skończył się strzeleniem 2 bramki (88.min, Zaroda).                                                                                      .

.

UNIA ZĄBKOWICE - ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA 5:2 (2:0)

Załawka, Kowalik x2, Głośny - Zaroda x2

.

źródło: własne

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

• REMCAR (wymiana świec z dojazdem do klienta, wymiana klocków, tarcz, filtrów) - DG Łosień
  • CUTLINE (odzież sportowa, odzież casualowana, sublimacja) - 792 799 000
  • CENTRUM PSYCHOTERAPI - PSYCHOLOG SPORTU (praca z drużynami, rodzicami zawodników)

=======================================================================================