A KAT: PODSUMOWANIE RUNDY - HETMAN KATOWICE

SENIORZY - A KATOWICE

PODSUMOWANIE RUNDY JESIENNEJ - TRENER GRZEGORZ KOWALSKI (HETMAN KATOWICE)

W A klasie katowickiej drużyna Hetmana zajęła 8 miejsce. W 13 spotkaniach Hetman zdobył 15 punktów. Bilans bramkowy wynosi 18 bramek zdobytych i 32 stracone. Rundę jesienną podsumowuje trener Grzegorz Kowalski:

Runda jesienna dobiegła końca. Niestety cel jakiś sobie założyliśmy nie został osiągnięty (trochę ambitny, bo celowaliśmy w 6 lokatę) ważne też jest to, że jesień była lepsza niż w tamtym roku. Przed rozpoczęciem rundy odszedł od nas Patryk Wierdak i Tomek Gajda, oraz młody Damian Górka na wypożyczenie. Przyszedł Patryk Radecki z Bielszowic i Michał Pielot z FC Katowice, z transferów to tyle. Więc kadra nie była zbyt szeroka do tego kontuzje powodowały, iż kadra na mecz liczyła 12 osób. Choć bywało ciężko punktów się jakoś udało zdobyć, aż albo tylko 15. Pomimo małej kadry trzeba przyznać, iż atmosfera jest i była bardzo dobra. Super do drużyny wkomponował się Adaś Pochopin. Mimo młodego wieku super współpracował z kolegami. Cieszy też fakt, że do klubu przychodzą młodzi zawodnicy. Teraz przerwa, więc każdy się zregeneruje przed nową rundą.

• REMCAR (wymiana świec z dojazdem do klienta, wymiana klocków, tarcz, filtrów) - DG Łosień