A BYT: ARTUR PATOŃ: JESZCZE NIE MYŚLĘ o AWANSIE

A KLASA BYTOM

WYWIAD: ARTUR PATOŃ (Trener Orła Brzeziny)

Po meczu A klasy Bytomskiej Orzeł Biały Brzeziny Śląskie - Olimpia Boruszowice, zapytaliśmy trenera gospodarzy o klika spraw. Oto co powiedział:

RS: Panie Trenerze proszę o krótką opinie pomeczową

Artur Patoń: Wydaje mi się, że mecz był bardzo dobry, tak jak przystało na czołówkę A klasy. Mecz był żywy od samego początku, z pełnym zaangażowanie oba zespoły przystąpiły do tego meczu. Spodziewałem się, że mecz może wygrać ta drużyna, która pierwsza strzeli bramkę i tak się niestety stało

RS: Jesteście liderem, macie przewagę, w przypadku wygranej z Olimpią przewaga byłaby jeszcze większa i ta zima byłaby jeszcze bardziej spokojna..

AP: Mielibyśmy ten zapas, jeszcze troszkę mamy, ale ja zawsze mówiłem, że nie ma się co na razie pasjonować nad meczami, które już rozegraliśmy i nad tymi punktami, które już mamy. Mamy jeszcze wiele meczów do rozegrania, jest jeszcze cała druga runda, także spokojnie. Prędzej, czy później można się było spodziewać, że kiedyś ta dobra passa nasza się skończy. Dzisiaj w sumie był bardzo dobry mecz, także jestem zadowolony z meczu, a wynik wiadomo, niestety porażka.

RS: Trzeba sobie powiedzieć, że był to mecz godny okręgówki. Wiadomo, że na przerwę zimową udacie się jako lider. Będą jakieś wzmocnienia w przerwie? Czy mówi się po cichu w Brzezinach o awansie?

AP: Wie Pan co, ja póki co o awansie do okręgówki nie mówię. Prezes bardzo by chciał, bo to jest 100 lecie klubu, zawodnicy pewno by też chcieli. Ja tez bym oczywiście bardzo chciał, natomiast póki co ja o tym nie myślę. Jest jeszcze dużo meczów do rozegrania, że ja nie myślę w ogóle co mogłoby być w okręgówce. Także nie myślę o jakichkolwiek wzmocnieniach, o uzupełnieniu składu. Fajnie by było jakbyśmy awansowali, ale to potem się będziemy martwić i zastanawiać nad tym, czy się wzmocnimy, czy uzupełnimy skład i jak to będzie wyglądało. Na razie to jest melodia przyszłości.

RS: Dziękuję za rozmowę.

foto:azs.piekary.pl

• REMCAR (wymiana świec z dojazdem do klienta, wymiana klocków, tarcz, filtrów) - DG Łosień