4LO: W PODLESIU NIE PRÓŻNUJĄ

SENIORZY

PRACE NA STADIONIE PODLESIANKI KATOWICE

Przerwa w rozgrywkach trwa, ale gdzieniegdzie nie próżnują. Od jakiegoś czasu przymierzano się do tego, aby poprawić kosmetykę stadionu. Udało się to zrobić ze środków Budżetu Obywatelskiego. Jak wyszło? Można zobaczyć na zdjęciach.

Co poprawiono?

- Montaż nowych krzesełek na trybunie w 3 kolorach barw klubowych

- Stworzenie dwóch dodatkowych przejść między sektorami (łącznie 3 sektory po ok. 100 siedzonek)

- Odmalowanie zadaszenia i konstrukcji trybuny krytej