4 LO KAT: WAŻNA WYGRANA SPARTY Z REZERWAMI GIEKSY

SENIORZY - 4LO"ZINA" KATOWICE

DERBY DLA SPARTY

Ważną wygraną zanotowali piłkarze Michała Czyża w meczu z rezerwami GKS-u. Ta wygrana bardzo przybliża piłkarzy Sparty do czwórki mistrzowskiej. Aczkolwiek trzeba zdobyć jeszcze 3 punkty w 3 meczach.

Co do meczu to nie było to jakieś wielkie widowisko. W pierwszej połowie bliżsi zdobycie bramki byli dwukrotnie goście. Jednak pierwsza połowa kończy się remisem 0:0

W drugiej połowie również nie było zbyt dużo emocji. Widać było, że nie finezja tu była najważniejsza, nie jakaś tiki taka. Prosty futbol, kto strzeli pierwszy ten wygra. Nie pomyliłem się. Pierwsi strzelili gospodarze i wygrali. Bramkę w 63 minucie zdobył dla gospodarzy Januszkiewicz. Młodzi piłkarze GieKSy próbowali atakować, ale było to przysłowiowe bicie głową w mur. Spartanie utrzymali korzystny rezultat i po gwizdku sędziego mogli się cieszyć z jakże ważnych dla nich 3 punktów.