KRYSTIAN JANKIEWICZ: "DUŻO GRY i RADOŚCI

POŻEGNANIE ZIMY - TURNIEJ HALOWY

Niedzielny turniej "Pożegnanie Zimy" zakończył się sukcesem drużyny Zagłębia Sosnowiec.

Oto jak podsumował grę Zagłębia jak i cały turniej trener drużyny Krystian Jankiewicz:

Krystian Jankiewicz: Jeśli chodzi o moją drużynę, to cieszy to, że bawili się na turnieju piłką. Z meczu na mecz szło im coraz lepiej i czerpali ogromną radość. Najbardziej cieszy to, że z każdą strzeloną bramką czuli się bardziej zmotywowani do lepszej gry. Jeśli chodzi o turniej to odbieram go bardzo pozytywnie, dużo gry, radości, a o to chodzi w turnieju.