AP GLIWICE - TOMASZ MODLICH: "JESTEM ZADOWOLONY..."

TURNIEJE MŁODZIEŻOWE

AP GLIWICE 2009 NA „SPORTINI CUP” KRAKÓW - SKOTNIKI

2 i 3 marca w podkrakowskich Skotnikach odbył się turniej „SPORTINI CUP” rocznik 2009. Udział w nim wzięło 10 drużyn, w tym z naszego regionu AP GLIWICE. Drużyna Tomasza Modlicha zajęła w nim dobre 4 miejsce.

Wyniki sobotnie:

Pogoń Kraków – AP GLIWICE 3:6

AP GLIWICE – Dunajec Nowy Sącz 1:2

AP GLIWICE – AP Jasło 3:3

AP GLIWICE – Soccer College Opole 6:0

Wyniki niedzielne:

AP GLIWICE – Gdovia Gdów 1:1

DAP Dębica – AP GLIWICE 2:0

AP Żyrardów – AP GLIWICE 2:1

Oto opinia trenera Modlicha:

Jesteśmy tutaj już chyba z 10 raz licząc wszystkie roczniki i jak zawsze jest tutaj bardzo wysoki poziom. O wygranej DAP-u Dębica decydowały detale, szczegóły, szczęście i chyba dyspozycja chwili. Co pokazują wyniki z „Ligi Mistrzów”, trzy drużyny z górnej części tabeli, tyle samo punktów. Mówiąc krótko każdy mecz o wszystko. Ja jestem zadowolony bo zrealizowaliśmy te cele, które chcieliśmy. Wiadomo, że fajnie byłoby wygrać taki turniej – w zeszłym roku go wygraliśmy – natomiast w tym roku przyjechała troszkę inna, zmieniona drużyna. Nie mogli być wszyscy być co ostatnio. Mieliśmy jakieś cele do realizacji – wyprowadzanie piłki przez bramkarza, jakieś dryblingi, każdy miał swój cel i w większości zostały one zrealizowane te cele szkoleniowe. Powiedzmy sobie, że przy bardzo dobrych drużynach DAP Dębica, Dunajec Nowy Sącz, czy AP Żyrardów. Ogólnie jestem zadowolony.