ZAPRASZAMY NA CHARYTATYWNY TURNIEJ - GRAMY DLA MATEUSZA

INNE ROZGRYWKI

TURNIEJ CHARYTATYWNY - GRAMY DLA MATEUSZA

Już za kilka dni rozegrany zostanie turniej charytatywny, którego celem jest zebranie środków finansowych na rzecz leczenia 7 letniego Mateusza Kaima. Dzięki organizatorom udało się już zebrać liczne grono sponsorów, którzy już przed rozpoczęciem wspomogli ten szczytny cel. Ale wiadomo, że solą jest turniej. Zgłosiło się do niego 12 drużyn, które zostały podzielone na poniżej podane grupy.

Pierwszy mecz zostanie rozegrany o godzinie 9.00 – więc zapraszamy wszystkie drużyny do wcześniejszego przybycia, żeby przebrać się i zapoznać ze szczegółami jakie ustalili organizatorzy turnieju. Liczymy, że sportowa rywalizacja będzie dodatkowym atutem tego, co jest tu najważniejsze, czyli wsparcia kogoś, kto tego potrzebuje i dzięki Wam będzie to mu dane !!!

ZAPRASZAMY !!!

GRUPA A