V EDYCJA RED BOX CUP KATOWICE - ZAPISY !!!

V EDYCJA RED BOX CUP KATOWICE

Bardzo miło nam poinformować, że oficjalnie rozpoczynamy już przygotowania do V edycji RED BOX Cup w Katowicach.

Odbędzie się ona tuż po zakończeniu rozgrywek ligowych, w sobotę 22 czerwca. Obiektem rywalizacji tradycyjnie będzie Boisko Piłkarskie Rapid przy ulicy Stęślickiego, gdzie od wczesnych godzin porannych rywalizować ze sobą będą drużyny z całej Polski.

Już na dziś dzień swój przyjazd zadeklarowały m.in. silne ekipy poznańskie, oraz dwie reprezentujące miasto Kutno. I pomimo iż do zawodów pozostało sporo czasu, prosimy o szybkie zgłoszenia. Pula miejsc jest ściśle ograniczona, po jej wypełnieniu pozostanie już tylko lista "rezerwowa".

W czasie zmagań rozegrany zostanie tradycyjny "turbokozak", każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy dyplom i (niezależnie od miejsca) puchar. Drużyny z podium mogą dodatkowo liczyć na medale oraz talony na sprzęt sportowy (800 zł, 500 zł, 300 zł.), wyłoniony zostanie także król strzelców, a wybrani najlepszy bramkarz i zawodnik.

Więcej informacji/zgłoszenia: 790 224 029, 790 204 371, lub mailowo: ligislask@redboxsport.pl

źródło: własne, www.redoxsport.pl