SĘDZIOWIE Z RACIBORZA NAJLEPSI - FILMY i ZDJĘCIA

SĘDZIOWIE Z RACIBORZA NAJLEPSI !!!

26 Mistrzostwa Śląska Sędziów im. Edwarda Konopki zakończyły się wielką niespodzianką. Żadna z drużyn z 2019 roku nie obroniła swojego miejsca, ani nie znalazła się w pierwszej czwórce !!!

Turniej stał na wysokim poziomie. Nie była to zabawa, a prawdziwa walka. Nikt nie cofał nogi, więc czasem na parkiet musiała wkroczyć pomoc medyczna. Obyło się na szczęście bez kontuzji. Czasem jednak puszczały nerwy co poniektórym, jednak prowadzący mistrzostwa sędziowie radzili sobie bez problemu temperując zawodników kartkami (prawdziwą klasę i spokój pokazał Jacek Lis w ćwierćfinale w meczu sędziów z Zabrza i Częstochowy). Sama organizacja mistrzostw była bardzo dobra. Nikt z kibiców, czy zaproszonych gości nie mógł się czuć „osamotniony”. Na każdym kroku i w każdym miejscu pomocną dłoń wyciągali Organizatorzy.

Najlepszym strzelcem mistrzostw został Łukasz Jaworek (5 gole – Bytom). Najlepszym zawodnikiem Tomasz Sobeczko (Racibórz), a najlepszym bramkarzem został Andrzej Prokop z Częstochowy.

Skład wygranej drużyny sędziów z Raciborza: Piszczelok, Wala, Usik, Sobeczko, Wojda, Szymiczek, Ochyj, Stawiarz, Kurzydym, Dziok, Wieczorek, Poznański (trener), Podlasek (kierownik).

Nasza redakcja dziękuje KS Sosnowiec i KS Katowice za pomoc w postaci transportu na mistrzostwa. Dziękujemy !!!

• REMCAR (wymiana świec z dojazdem do klienta, wymiana klocków, tarcz, filtrów) - DG Łosień