RED BOX - ZGŁOŚ DRUŻYNĘ DO LIGI

Za nami pierwsze mecze sezonu Wiosna 2019 Ligi RED BOX w Katowicach. Rozgrywki co prawda dopiero "raczkują", ale to najlepszy czas na zgłoszenie do nich swojego udziału.

Względem poprzedniego weekendu bardzo miło nam poinformować, że trzy kolejne ekipy zgłosiły swoją gotowość do rywalizacji w Pierwszej Lidze. Najbardziej znaną z nich jest oczywiście Śląsk Katowice Rafała Sachy, który po raz kolejny spróbuje podbić rywalizację na Rapidzie. Póki co nie mamy co prawda jeszcze składu osobowego jaki zaprezentuje ten charyzmatyczny kapitan, lecz możeby być pewni, że o ile kontuzje ominą jego liderów - "ślązacy" na pewno mocno zamieszają w grupie B.

Po kilku sezonach przerwy na Rapidzie ponownie zobaczymy skupmieszkan.eu. Drużyna Oskara Lebudy to gwarancja jakości, z pewnością włączy się ona do walki nawet o najwyższą klasę rozgrywkową. Podobnie jak w przypadku Śląska, skład jest wielką niewiadomą, lecz o ile drużyna z Siemianowic Śląskich nie rozpadła się na czynniki pierwsze - zawodnicy tacy jak Kajetan Bocek, Krzysztof Bartel, Dawid Kuc, Daniel Siejak czy Mateusz Majczak powinni już od pierwszego meczu przypomnieć wszystkim "nowym" swoją niebywałą klasę demonstrowaną kilka lat temu.

Kolejną ekipą z tego samego miasta są FC Siemce. Powrót do RED BOXu na sezon halowy pomimo kilku niezłych meczy nie pociagnął za sobą sukcesów, lecz od zawsze zespół ten znacznie lepiej prezentował się na zielonej murawie. Zgrana paczka przjaciół pod dowództwem... dzieci Tadeusza Gołmana może faworytom sprawić wiele problemów. Gracze tacy jak Mateusz Rurański czy sam Martin Gołman w pojedynkę potrafią wygrać sporo meczy, solidne wsparcie "w tyłach" w postaci niepozornego ale bardzo pewne czującego się między słupkami Mateusza Tunka to dodatkowy atut, mogący uczynić z tego zespołu typowego "czarnego konia" wiosny.

Pomimo rozpisanego już drugiego tygodnia zmagań, nadal czekamy na zgłoszenia nowych ekip, które chciałyby zmierzyć się w sezonie Wiosna 2019 Ligi RED BOX w Katowicach.

Więcej informacji/zapisy pod numerami telefonu: 790 224 029, 790 204 371, lub mailowo: ligislask@redboxsport.pl.

ZGŁOSZENIA
Salon RED BOX, Katowice ul. Bukowa 1a