RED BOX - LIGA HALOWA - ZAPOWIEDŹ 2-3.03

RED BOX - LIGA HALOWA - ZAPOWIEDŹ  2-3.03

WEEKENDOWE GRANIE Z RED BOX-EM

Przed nami ostatni weekend rywalizacji RED BOX Śląskiej Ligi Halowej. Do rozegrania pozostało siedem spotkań, po których poznamy finalne rozstrzygnięcia zimowej "halówki".

W Ekstralidze pozycję lidera będą próbowali obronić reprezentanci Tyskich Browarów Książęcych. Ich rywal - WSD Alter Ego Pub - na pewno zrobi wszystko aby zapunktować, gdyż celem na ostatni weekend zmagań jest dla Kempnego i jego zawodników obronienie trzeciej pozycji w tabeli. Ewentualną wpadkę tyszan wykorzystać zapewne będą chcieli gracze A-TNu. I oni jednak nie będą mieć łatwego zadania. Rywal - Szóstka Katowice/Power Partners ma całkiem realną perspektywę brązu, co zapowiada nam ogromne emocje do końcowej syreny. Trochę w cieniu tych dwóch hitowych pojedynków, swoje ostatnie mecze rozegrają Katowice Internationals i Club JU z Inwetem oraz Yellow Submarine z WITMEDem. Każdy z tych zespołów będzie chciał z przytupem pożegnać zimę i zaakcentować wysoką dyspozycję tuż przed rozpoczęciem Wiosny 2019.

Już na otwarcie niedzielnych meczy dowiemy się, czy złoty medal Pierwszej Ligi przypieczętuje FC Hollywood. Mecz z ambitnym Dawidem Dulnym i jego RBV do łatwych na pewno należeć nie będzie, kluczem do sukcesu powinno być ograniczenie ofensywnych poczynań jednego z najlepszych zawodników tego sezonu Grzegorza Jezierskiego. Ostatnie dwa spotkania zadecydują o podziale kolejnych miejsc na podium. Ciężko na dzisiaj ocenić kto "zacumuje na pudle", ale to MPFC i FC Zawodzie do swoich pojedynków przystępują w roli faworytów (starć odpowiednio z Wolnymi Strzelcami i Geo-Profit). Na rozwój wydarzeń czeka Auto-Skup Fortis, który kciuki trzymać będzie głównie za zespół Marcina Borkiewicza.

źródło: własne, www.redboxsoccer.com

zdjęcie: www.redboxsoccer.com