RED BOX - LIGA HALOWA - ZAPOWIEDŹ

WRACAMY NA PARKIET

Niedziela to powrót rywalizacji w ramach RED BOX Śląskiej Ligi Halowej. Po spokojniej „rozgrzewce”, która miała miejsce w deszczowym grudniu, szesnaście ekip podzielonych na grupę A i B „z kopyta” wznowi walkę o ligowe punkty. Jednego można być pewnym, każdy z siedmiu zaplanowanych meczy będzie trzymał w emocjach do samego końca, gdyż nikt nie ma zamiaru rozpoczynać 2019 roku od porażki. Na pierwszy plan rzucają się starcia niepokonanych w grupie A Tyskich Browarów Książęcych z Szóstką Katowice / Power Partners, jak również FC Zawodzie z mającymi wysokie aspiracje młodymi reprezentantami WITMEDu. Ciekawi powrót na Halę przy ulicy Spółdzielczości Roberta Kocura i jego Auto-Skup Fortis (mecz z celującymi w pierwsze punkty Wolnymi Strzelcami), jak i forma w jakiej po przerwie świąteczno - sylwestrowej pojawi się na parkiecie główny faworyt grupy B A-TN (czeka go ciężki bój z FC Hollywood).

13.00 Auto-Skup Fortis – Wolni Strzelcy

13.45 FC Zawodzie – WITMED