LOKALNA PIŁKA POMAGA - LICYTUJ PIŁKĘ WISŁY KRAKÓW

INNE ROZGRYWKI

POMAGAMY z "FORBG"

Dzięki uprzejmości i zaangażowaniu ludziom związanym z FORBG (Fundacja Otwarte Ramię Białej Gwiazdy), udało nam się pozyskać piłkę z podpisami zawodników Wisły Kraków. BARDZO DZIĘKUJEMY !!!

Licytacja piłki oraz innych gadżetów odbędzie się na charytatywnym turnieju futsalu "Gramy dla Karoli", który odbędzie się 21 grudnia (sobota) na obiekcie hali sportowej w Zawierciu.

WSZYSTKICH SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

Więcej informacji można uzyskać pod linkiem:

• REMCAR (wymiana świec z dojazdem do klienta, wymiana klocków, tarcz, filtrów) - DG Łosień