LIGA RED BOX WIOSNA - PODSUMOWANIE TYGODNIA

INNE ROZGRYWKI

Za nami kolejny tydzień rywalizacji w Lidze RED BOX.

Każdy zespół ma za sobą co najmniej dwa rozegrane mecze, stąd coraz odważniej można określać faworytów poszczególnych lig.

W gronie najlepszych pomału odradza się mistrzowski Krysław, który po porażce na inaugurację z A-TNem zanotował dwie kolejne wygrane. Wpadkę za sobą ma również wicemistrzowski HUNGER-BUD, który w poniedziałek uległ świetnie dysponowanemu na stracie sezonu Golden Team. W czubie tabeli nadal dość nieoczekiwanie Tyskie Browary Książęce i Szóstka Katowice/Smarthaft/Rent Tools, które w bezpośrednim starciu między sobą podzieliły się punktami (1-1).

Ozdobą ostatnich dni w Pierwszej Lidze grupie A był pojedynek GRUPY ZARMEN z Pryzmatem Zabrze. Pomimo heroicznych wyczynów Arkadiusza Kulisia, to zabrzanie dzięki bramkom w ostatnich minutach wygrali to prestiżowe spotkanie. Za plecami faworytów wyłania się kilku zespołowa grupa innych ekip zainteresowanych „pudłem”. Prym w niej wiodą debiutanci: MKS Balkony i AC Bogucice, którzy w RED BOXa weszli dwoma wygranymi meczami.

W grupie B na czele odrodzone W.S.D. Całkowicie nowy zespół zbudowany na bazie ex graczy Kokocińca imponuje co mecz i pomimo iż ma krótsze lub dłuższe przestoje – póki co nie ma sobie równych (imponujące 9-1 z MPFC). Na pewno trzeba się również obawiać FC Under Forest, dla którego w meczu z Rockwell aż 10 goli zdobył Patryk Wengerek. Z „drugiej linii” atak swój planuje przeprowadzić SPFC, nie wolno również spisywać jeszcze na straty notującej sporą zadyszkę (wspomniany mecz z W.S.D.) Marmozety Pigmejskiej FC.

Cały czas można jeszcze zgłaszać chęć udziału w wiosennych rozgrywkach. Więcej informacji na stronie internetowej ligiredbox.pl, pod numerami telefonów: 790204371, 790224029, lub mailowo: ligislask@redboxsport.pl.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą usług pod linkiem:

KONTAKT:

REDBOX KATOWICE
ul. Bukowa 1a (stadion GKS)

TELEFONY:

Adam Komin tel.790 224 029
akomin@redboxsport.pl

Sebastian Komin tel.730 995 504
s.komin@redboxsport.pl

GODZINY OTWARCIA:

Pon - Pt: 10-18
Soboty: 09-13