LIGA HALOWA RED BOX - LOSOWANIE KOSZYKÓW

INNE ROZGRYWKI

RED BOX - ŚLĄSKA LIGA HALOWA - LOSOWANIE KOSZYKÓW

START JUŻ 8 GRUDNIA

W poniedziałek, podczas audycji LIVE rozlosowane zostały grupy, w ramach których rywalizować będą zespoły RED BOX Śląskiej Ligi Halowej.

Wszystkie zgłoszone zespoły podzieliliśmy na dwa koszyki. W pierwszym umieszczone są ekipy, które zajęły najwyższe miejsca w poprzednim sezonie, w drugim - wszyscy pozostali. Losować będziemy naprzemiennie, każda nowa drużyna dołączy do grupy A (chyba że w grupie B będzie mniej zespołów).

Przypominamy, że wszystkie mecze rozgrywane będą w weekendy na Hali przy ulicy Spółdzielczości (Katowice Ochojec). W sobotę późnym popołudniem rozpoczniemy daną kolejkę, główny nacisk postawiony będzie jednak na niedzielę, kiedy to rozegrana zostanie zdecydowana większość spotkań. Gwarantujemy minimum 11 rozegranych pojedynków, w dalszym ciągu opisy wszystkich meczy znaleźć będzie można na naszych stronach www, powróci także cotygodniowy Cafe RED BOX.

Koszt 1300 (netto)

Więcej informacji/zapisy: 790204371, 790224029 lub mailowo: ligislask@redboxsport.pl

KOSZYK 1:Tyskie Browary Książęce, A-TN, Inwet, Yellow Submarine, WSD, Szóstka Katowice, FC Zawodzie, MPFC

KOSZYK 2:Golden Team, Hunger-Bud, Geo-Profit, Ukraine Otomans, RBV, FC Siemce, FC Bar Karolinka, Krysław