PRZYSZŁOŚĆ MYDLICE - UCZY I WYCHOWUJE

MŁODZIEŻ

"PRZYSZŁOŚĆ MYDLICE" UCZY I WYCHOWUJE

"Przyszłość jest w Mydlicach", to blok przedszkolny szkółki Klubu Sportowego Mydlice w Dąbrowie Górniczej.
Oddział został założony w maju 2017 roku i dzisiaj zbiera pierwsze owoce swojej pracy.
Już trzech chłopców, którzy trenują praktycznie od początku istnienia "Przyszłości" pomyślnie przeszło testy w najmocniejszych Akademiach na Śląsku.
Urodzony w 2013 roku Filip Borowik trenuje z rok starszymi chłopcami w Ruchu Chorzów.
Urodzony w tym samym roku Kamil Krakowski również w chorzowskim Ruchu trenuje ze swoimi rówieśnikami, a Marcel Wypich reprezentuje barwy Młodej Gieksy Katowice 2011.
Wszyscy chłopcy są bardzo przywiązani do macierzystego klubu, dlatego łączą treningi w Przyszłości i w nowych drużynach.

Trenerem i założycielem jest Łukasz Szymański:

"W tym wieku dla dzieci najważniejsza jest dobra zabawa i nauczanie prawidłowych wzorców. Duży nacisk kładziemy na wychowanie, budowanie poczucie własnej wartości oraz budujemy zdrową mentalność tych dzieci. Obecnie mamy w drużynie kilka perełek, które wkrótce "popchniemy" dalej, aby mogły rywalizować z zawodnikami lepszymi od siebie. Wszystkie dzieci, które mamy poczyniły duże postępy - zarówno na boisku, jak i poza nim.
Przy okazji chciałbym zaprosić wszystkie chętne dzieciaki do kształcenia się i zabawy razem z nami. Obecnie prowadzimy nabór dla dzieci urodzonych w latach 2012/2013/2014."

Kontakt: 508 381 871

e-mail: uksprzyszlosc@interia.pl