PROJEKT "CZARNE BYKI" NADCHODZI

MŁODZIEŻ

NOWY PROJEKT "CZARNE BYKI"

O szkoleniu młodzieży od jakiegoś czasu jest bardzo głośno. Powstało wiele orlików i akademii piłkarskich, w których trenuje wiele dzieciaków, oraz młodych piłkarzy.

Powstał również na naszym terenie bardzo fajny nowy projekt, dotyczący szkolenia dzieci i młodzieży, a bliżej pisząc chodzi o indywidualny trening piłkarski ukierunkowany na technikę użytkową.

O szczegóły jednak zapytaliśmy pomysłodawcę tego projektu trenera Sebastiana Gzyla.

W roku 2019 mija dziesięć lat mojej pracy trenerskiej. Przez ten okres miałem przyjemność pracować zarówno w Akademiach jak i w Klubach Seniorskich. Pozwoliło mi to spojrzeć na szkolenie dzieci i młodzieży z szerszej perspektywy. Uważam, że spersonalizowany trening piłkarski ukierunkowany na technikę użytkową jest idealnym uzupełnieniem pracy w klubach. Model taki (klub + zewnętrzny trening indywidualny) zaobserwowałem również w klubach niższych lig niemieckich np.: VFL Hamm. Udało mi się "zarazić" moim pomysłem Trenera Rafała Sadowskiego i stąd projekt, o którym rozmawiamy.

RS: Ale skąd nazwa Czarne Byki?

SG: Odpowiedź jest bardzo prosta, chcemy pracować z dziećmi i młodzieżą, to ma być praca połączona z zabawą. Spójrzmy na Stany Zjednoczone. Tam mamy: Wojowników, Czarodziei, Jastrzębie, Wilkołaki, Byki, Niedźwiadki itd. Dlatego też chcemy pójść w stronę zabawy i powrotu do dziecięcej fascynacji. W obecnych czasach, w których przesadzamy z profesjonalizacją i ograniczamy kreatywność dzieciaków chcemy pokazać, że sport to przede wszystkim zabawa i czerpanie radości z gry. Naprawdę mam uśmiech na twarzy, kiedy mój syn mówi: zobacz Tato, jestem Czarnym Bykiem ;)

RS: Do kogo skierowany jest ten projekt?

SG: Zapraszamy do współpracy dzieci i młodzież w każdym praktycznie wieku. Indywidualny trening piłkarski ukierunkowany na technikę użytkową prowadzić będziemy w pięciu blokach:

 • Skrzat – U6 - U7
 • Żak – U8 - U9
 • Orlik – U10 - U11
 • Młodzik – U12 - U13
 • Trampkarz – U14 - U15

Posiadamy również ofertę specjalną dla zawodników w kategorii junior młodszy oraz junior starszy U16 - U19 w konfiguracji zawodnik - trener.

RS: Gdzie będą odbywały się zajęcia?

SG: Zajęcia będą odbywały się na naturalnych i sztucznych boiskach oraz halach sportowych na terenie Sosnowca. Szczegóły będziemy przedstawiać w najbliższym czasie.

.

Zapraszamy na profesjonalne, w pełni przemyślane zajęcia, które pozwolą młodym zawodnikom stać się lepszymi piłkarzami. Dzięki temu będą mogli realizować swoje marzenia.

Bieżące informacje można znaleźć na naszym funpage:

https://www.facebook.com/CzarneBykiSosnowiec/?modal=admin_todo_tour

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z Trenerami :

Trener Rafał Sadowski: 603378 191

Trener Sebastian Gzyl: 603 883 444

lub poprzez e-mail: kpczarnebyki@gmail.com lub messenger

.

źródło: własne

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TANIEJ U NASZYCH PARTNERÓW !!!

ODWIEDŹ NASZE PUNKTY I NA HASŁO "LOKALNA PIŁKA" OTRZYMASZ RABAT NA RÓŻNE USŁUGI i ZAKUPY:

 • MOTOGUM (usługi min. wulkanizacyjne, wymiana tarcz, klocków, filtrów)
 • REMCAR (wymiana świec z dojazdem do klienta, wymiana klocków, tarcz, filtrów)
 • SABUDA (myjnia samochodowa, klimatyzacja, wymiana szyb i inne)
 • SKLEP Z NAPOJAMI (na różne okolicznościowe przyjęcia - rabat dotyczy tylko napojów),
 • ZAMÓW TANIO PIŁKI SELECT - 530 000 566
 • CUTLINE (odzież sportowa, odzież casualowana, sublimacja) - 792 799 000

RABAT UZGADNIANY NA MIEJSCU lub TELEFONICZNIE Z WŁAŚCICIELEM !!!

=======================================================================================