POGOŃ IMIELIN ZAPRASZA DZIECI

ZAPISZ DZIECKO NA TRENING

POGOŃ IMIELIN

OGŁASZA NABÓR DO GRUP MŁODZIEŻOWYCH

Zespoły trenujące w dwóch grupach i występujące w dwóch rozgrywkach ligowych ( Wojewódzkich oraz Ligach Podokręgu Katowice )

Co możesz zyskać dołączając do zespołu :

– Plan szkoleniowy dostosowany do poziomu zaawansowania zawodnika

– Wykwalifikowana kadra trenerska

– Udział w rozgrywkach ligowych, treningach piłkarskich, spotkania z dietetykiem itp.

– Możliwość korzystania z treningów indywidualnych

– Możliwość wyjazdu na obozy piłkarskie ( lato/zima )

– Możliwość trenowania na naturalnej nawierzchni ( przy naturalnym i sztucznym oświetleniu )

– Wyjazdy integracyjne na wydarzenia takie jak : mecze reprezentacji Polski, wydarzenia regionalne itp.

– świetna atmosfera i przyjazna kadra zespołu jak i kadra szkoleniowa ( trenerzy z uprawnieniami UEFA A, B )

– Treningi na nowo wybudowanych halach sportowych.

W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z trenerami poszczególnych roczników:

Łukasz Stęchły – rocznik 2006/07( tel.517 240 300)

Jacek Stęchły – rocznik 2008/09( tel.695 826 113)

Robert Haponiuk – rocznik 2010/11( tel.508 142 608)

Marek Fąfara – rocznik 2012/13( tel.502 214 659)

Lechosław Synowiec – rocznik 2014/15( tel.607 350 450)

• REMCAR (wymiana świec z dojazdem do klienta, wymiana klocków, tarcz, filtrów) - DG Łosień