OBÓZ HISZPANIA - 7 DZIEŃ

PODOKRĘG SOSNOWIEC JEDZIE NA BARCĘ !!!

DZIEŃ 7

ODPOCZYNEK I ROZDANIE DYPLOMÓW

Ostatni dzień pobytu i niebo płacze nad nami, że to już koniec obozu...Prawie koniec, ponieważ jeszcze była szansa na trening lub sparing, pod warunkiem, że pogoda dopisze. Ta niestety sprawiła nam figla i dla dobra dzieci, organizator wraz z kierownikiem postanowili odwołać dzisiejsze zajęcia. Jak widać na filmie nie było sensu narażać dzieci na choroby, a jak większość wie podczas meczu z Barceloną było bardzo zimno i większość z nas zmarzła. Drobne katary czy małe przeziębienia...to dodatkowo przesądziło o odwołaniu treningów. Wszyscy więc, mieli zajęcia w hotelu z trenerami, lub korzystało z atrakcji hotelu.

Gdy dzieci się bawiły, organizatorzy zaczęli przygotowywać suchy prowiant na jutrzejszy wtorkowy powrót. Trzeba było naszykować około 800 bułek. Wszyscy dzielnie szykowali jedzenie, nawet sam Pan Prezydent Sosnowca Arkadiusz Chęciński "zakasał rękawy" i dzielnie pomagał w szykowaniu prowiantu, więc poszło to bardzo sprawnie!

Na koniec dnia cała grupa sportowa otrzymała medale i dyplomy od organizatora obozu firmy BK TURISMO za udział w obozie. Większość już spakowana i po rannym wtorkowym śniadaniu zaczniemy opuszczać pokoje i będziemy się szykować do powrotu...

Informacja odnośnie zdjęć na stronie. Jeśli ktoś używa telefonu komórkowego, to proszę zmienić widok z mobilnego na komputerowy (galeria jest w dwóch miejscach - pod kalendarium i po prawej stronie strony, jest również pod samym artykułem).

FILMIKI z 7 DNIA

Wszelkie pytania, które się Państwu nasuną można uzyskać pod numerami telefonów organizatorów:

Mariusz Grząba – 513 762 356 organizator

Jarosław Pałgan – 509 022 310 kierownik

..

TAKIE ATRAKCJE MOŻNA PRZEŻYĆ TYLKO Z BIUREM PODRÓŻY BK TURISMO, KTÓRE ORGANIZUJE WŁAŚNIE TAKIE OBOZY SPORTOWE I NIEZAPOMNIANE PRZEŻYCIA !!!

TWÓJ KLUB MOŻE ZAGRAĆ NASTĘPNY Z HISZPANAMI !!!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI !!!

• REMCAR (wymiana świec z dojazdem do klienta, wymiana klocków, tarcz, filtrów) - DG Łosień