PODOKRĘG SOSNOWIEC JEDZIE NA BARCĘ !!!

DZIEŃ 3

TRENUJEMY !!!

.

Witamy w 3 dniu obozu piłkarskiego w Lloret de Mar. Dziś kolejny pracowity dzień, a co najważniejsze, że przywitało nas słoneczko. Prawie wszystkie grupy pojechały na ranne treningi (jedna poszła ćwiczyć i trenować na plażę), gdzie odbyły się mecze treningowe oraz sparingowe. Po przyjeździe do hotelu grupy zjadły obiad. Po odpoczynku część pojechała na popołudniowy trening, część na sparingi, W godzinach wieczornych drużyny udały się na kolacje, a jeden rocznik udał się na spotkanie z psychologiem. W naszej galerii zobaczyć można zdjęcia z treningów, sparingów, oraz miejsc jakie można zobaczyć w Lloret de Mar.

.

Informacja odnośnie zdjęć na stronie. Jeśli ktoś używa telefonu komórkowego, to proszę zmienić widok z mobilnego na komputerowy (galeria jest w dwóch miejscach - pod kalendarium i po prawej stronie strony, jest również pod samym artykułem). Prośba jeszcze, żeby nie dzwonić z informacją, kiedy będą zdjęcia lub artykuł, ponieważ dzień gier trwa jak dziś do około 21...a materiał i opinie jeszcze trzeba przygotować. Dziękujemy za wyrozumiałość.

.

WYNIKI GIER oraz PODSUMOWANIA DNIA przez TRENERÓW:

.

- rocznik 2006 (trenerzy Daniel Płatek i Gustaw Cyankiewicz):

Dzisiejszy dzień stał pod znakiem dwóch gier kontrolnych. Po raz koleiny wszyscy zawodnicy rozegrali równą ilość minut. Przeciwnicy prezentowali bardzo wysoki poziom. Jeden z najlepszych zespołów na Śląsku - Rekord Bielsko Biała postawił wysoko poprzeczkę i ulegliśmy 0;7. W drugim meczu z lokalną drużyną, również bardzo silną do przerwy wygrywaliśmy 2:1 po bramkach Tomka Madejczyka. Cieszy bardzo dobra gra naszego zespołu i konsekwentnie rozgrywanie piłki od bramki. W drugiej połowie obraz gry po licznych zmianach uległ zmianie i finalny wynik to 5:2 dla gospodarzy.

rocznik 2006 - Rekord Bielsko Biała   0:7

rocznik 2006 - CF Lloret   2:5 (Madejczyk x2)

.

- rocznik 2007 (trenerzy Maciej Mizia i Bartosz Mizia):

Dzisiejszy dzień zaczęliśmy od sparingu z drużyną Wdy Lipusz. W tym meczu chcieliśmy dać pograć wszystkim zawodnikom. Przeciwnik ze starszego rocznika nie dał nam szans. Fizycznie wyglądali jak drużyna seniorów, ale i tak chwała chłopakom za podjęcie walki. Popołudniu zagraliśmy mecz z Gironą. Powiem szczerze, że takich emocji nikt się nie spodziewał. Dużo walki, spięć między zawodnikami. Sędzia w tym meczu pokazał 13 żółtych kartek. Końcowy wynik to 4:3 dla nas, mimo, że przegrywaliśmy 1:3 !!!!! Radość zawodników po meczu bezcenna. Śpiewy w szatni trwały 10 minut. Dla takich meczy chłopcy wlaśnie tu przyjechali !!!

rocznik 2007 - Wda Lipusz   4:9 (Kumor x2, Koch, Grzesiak)

rocznik 2007 - Girona   4:3 (Józefowicz x2, Kumor, Kruszec)

.

- rocznik 2008 (trenerzy Adam Zbroszczyk i Marcin Moruś):

W dniu dzisiejszym rocznik 2008 rozegrał 1 sparing, oraz odbył 1 jednostkę treningową. Rano nasz niepokonany zespół mierzył się z piekielnie mocnym rywalem jakim był Rekord Bielsko Biała. Mecz stał naprawdę na bardzo wysokim poziomie. Zarówno jedna jak i druga drużyna chciała się bardzo pokazać i wygrać ten mecz. Nasi zawodnicy pokazali wielką wole walki, oraz bardzo dobrze wywiązali się z zadań, które im postawiliśmy. Natomiast trzeba pochwalić zespół z Bielska, że naprawdę wielkie zagrożenie sieją szczególnie w bocznych sektorach boiska. Ostatecznie nasz zespół wygrywa spotkanie 3:2 i z kompletem zwycięstw melduje się na kolejny dzień zgrupowania. Wiadomo zwycięstwa nie są najważniejsze, ale budują atmosferę w drużynie, oraz podnoszą poziom własnej wartości. Natomiast w sesji popołudniowej nasi zawodnicy odbyli jednostkę treningową, w której podzieliliśmy ich na zawodników, którzy więcej minut rozegrali, oraz tych, którzy mniej minut spędzili na trawie. Cel na tą jednostkę został zrealizowany, żeby wyrównać obciążenia. Czekamy na kolejnych rywali i Pozdrawiamy z Hiszpanii !!!!

rocznik 2008 - Rekord Bielsko Biała   3:2 (Stolarski, Kowal, Pstraś)

.

- rocznik 2009 (trenerzy Damian Dróżdż i Michał Filipek):

Kolejny intensywny dzień rocznika 2009. Dzień rozpoczęliśmy tradycyjnie od treningu, gdzie tematem przewodnim było doskonalenie techniki podań. Po obiedzie udaliśmy się na zwiedzanie Lloret de Mar. Dzień zakończyliśmy pierwszym sparingiem, w którym pokonaliśmy drużynę Cf Lloret.

rocznik 2009 - CF Lloret   9:5 (Spyrzyński, Kania, Holewa x2, Tarnowski, Kocot, Tomaszewski, Pietrucha, Zagził)

.

- rocznik 2010 (Zdzisław Kowalski i Adrian Gałuszka):

W dniu dzisiejszym odbyliśmy 2 jednostki treningowe Pierwszy ranny polegał w dalszym ciągu na pojedynkach 1x1 z możliwością dla obrońcy z wyprowadzeniem piłki po odbiorze, oraz krótki aspekt strzelecki. Cały trening zakończony mini meczami. Trening popołudniowy został przeznaczony na mini turniej. Drużyna została podzielona na 4 ekipy, mecz trwał 20 minut każdy z każdym. Dodatkowo w godzinach wieczornych odbyliśmy spotkanie z Panią psycholog.

.

- grupa dodatkowa (trenerzy Łukasz Żmuda i Henryk Kurek):

W drugi dzień obozu chłopcy po śniadaniu udali się na trening. Bramkarze pracowali w pierwszej części treningu osobno, aby doskonalić umiejętności bramkarskie. Zawodnicy z pola pracowali nad mobilnością, oraz mieli trening stabilizacyjny. Druga sesja treningowa odbyła się na okolicznej plaży. Zorganizowany został turniej, w którym zostali podzieleni na 4 osobowe drużyny. Zawodnicy naszej drużyny są zadowoleni z dobrej i ciężkiej pracy na sesjach treningowych, mimo zmęczenia, które powoli odczuwają.

.

Ze względów technicznych nie udało się wczoraj dołączyć filmików z wieczornych sparingów, co właśnie teraz czynimy.

.

FILMIKI z 2 DNIA TRENINGÓW i SPARINGÓW

.

Wszelkie pytania, które się Państwu nasuną można uzyskać pod numerami telefonów organizatorów:

Mariusz Grząba – 513 762 356 organizator

Jarosław Pałgan – 509 022 310 kierownik

..

TAKIE ATRAKCJE MOŻNA PRZEŻYĆ TYLKO Z BIUREM PODRÓŻY BK TURISMO, KTÓRE ORGANIZUJE WŁAŚNIE TAKIE OBOZY SPORTOWE I NIEZAPOMNIANE PRZEŻYCIA !!!

TWÓJ KLUB MOŻE ZAGRAĆ NASTĘPNY Z HISZPANAMI !!!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI !!!

źródło: własne

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

• REMCAR (wymiana świec z dojazdem do klienta, wymiana klocków, tarcz, filtrów) - DG Łosień
  • CUTLINE (odzież sportowa, odzież casualowana, sublimacja) - 792 799 000
  • CENTRUM PSYCHOTERAPI - PSYCHOLOG SPORTU (praca z drużynami, rodzicami zawodników)

=======================================================================================