ZAPRASZAMY NA NIEDZIELNY HIT JESIENI !!!

4 LO

ZAPRASZAMY NA HIT: TĘCZA BŁĘDÓW – SZCZAKOWIANKA JAWORZNO !!!

Już w najbliższą niedzielę dojdzie do hitowego starcia w 4 grupie katowickiej okręgówki między Tęczą Błędów, a liderem z Jaworzna Szczakowianką. Starcie obu ekip zacznie się na boisku w Dąbrowie Górniczej Ząbkowicach o godzinie 14.00.

Oto co powiedzieli trenerzy obu drużyn o niedzielnym starciu:

Mariusz Grząba (trener Tęczy): W niedziele zapowiada się hit rundy jesiennej. Zagrają lider z vice liderem. Po ostatnim blamażu w Lipinach, gdzie mecz powinien się zakończyć naszym wysokim zwycięstwem zrobiliśmy coś, co do dzisiaj jest dla mnie niezrozumiałe, czasu nie cofniemy i przygotowujemy się do niedzielnego hitu. Tabela pokazuje, że spotkają się 2 najlepsze drużyny tej ligi. Nasza nowa drużyna na pewno miała inne cele, ale dzisiaj jesteśmy vice liderem i zrobimy wszystko, aby po tej kolejce nim dalej być. Wiemy, że gramy z głównym faworytem do awansu, który ma w swoich szeregach zawodników z dużą jakością piłkarską, ale myślę, że moja drużyna dodatkowo będzie chciała zmazać plamę z Lipin i zapowiada się bardzo dobry mecz. Wreszcie to nie my będziemy faworytem, wreszcie zagramy z drużyną, która gra w piłkę, a nie tylko ją wybija i broni się całą drużyną. Jest to dla nas sprawdzian i wierzę w swoją drużynę, że wyjdziemy w niedziele na boisko w Ząbkowicach i stoczymy wyrównany bój z najlepszą drużyną tej ligi. Na pewno chłopaki nie odpuszczą na centymetr, bo czekaliśmy na taki mecz długo i jest to nagroda dla tej nowej drużyny, że mogą zagrać mecz rundy z liderem i udowodnić coś sobie jak i niedowiarkom z pewnego klubu, którzy potrafią tylko obrażać innych. Myślę, że te gwiazdki przereklamowane jak to mówi jedna z osób z tego klubu, w niedzielę udowodnią, że ten Pan zna się na piłce tak, jak ja na filharmonii. Chciałbym też dodać, że jak ktoś, kto pełni wysoką funkcję w klubie, może na Facebooku pisać komentarz w stosunku do uczciwej i szlachetnej osoby jaką jest Łukasz Smędzik - członek zarządu Tęczy Błędów p*****l się Pan? Jest to tak słabe i żenujące, że osoba pełniąca takie stanowisko tak nisko upadła. A na dodatek reprezentuje klub, który zawsze będzie w moim sercu i boli to podwójnie. Wracając do przyjemnych spraw i niedzielnego meczu, jak to mówił świętej pamięci Trener Górski mecz można wygrać, zremisować, przegrać, ale żeby zejść z boiska z podniesioną głową i na to liczę w niedzielę, a nawet jestem tego pewny, bo mam charakternych chłopaków i po meczu w Lipinach widziałem u nich sportową złość. I jak to się mówi, co nas nie zabije to nas wzmocni! Zapraszam Wszystkich!

.

Paweł Cygnar (trener Szczakowianki): Jeżeli chodzi o mecz z Błędowem to podchodzimy do niego jak do każdego meczu. Zdajemy sobie sprawę z tego, że Tęcza zajmuje drugie miejsce i ma w swoim zespole Sebastiana Dudka, który jest bardzo dobrym piłkarzem. Chcemy zagrać dobre spotkanie i na tym się skupiamy. Mam nadzieję, że będzie to dobre widowisko.

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH KIBICÓW w NIEDZIELĘ DO ZĄBKOWIC !!!

.

źródło: własne

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TANIEJ U NASZYCH PARTNERÓW !!!

ODWIEDŹ NASZE PUNKTY I NA HASŁO "LOKALNA PIŁKA" OTRZYMASZ RABAT NA RÓŻNE USŁUGI i ZAKUPY:

  • MOTOGUM (usługi min. wulkanizacyjne, wymiana tarcz, klocków, filtrów) - DG Łosień
  • REMCAR (wymiana świec z dojazdem do klienta, wymiana klocków, tarcz, filtrów) - DG Łosień
  • SABUDA (myjnia samochodowa, klimatyzacja, wymiana szyb i inne) - Sławków
  • ZAMÓW TANIO PIŁKI SELECT - 530 000 566
  • CUTLINE (odzież sportowa, odzież casualowana, sublimacja) - 792 799 000

RABAT UZGADNIANY NA MIEJSCU lub TELEFONICZNIE Z WŁAŚCICIELEM !!!

=======================================================================================