ZAGRAJ W REZERWACH PODLESIANKI

REZERWY PODLESIANKI SZUKAJĄ ZAWODNIKÓW

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych piłkarzy na nabór uzupełniający do zespoły naszych Rezerw, które występują na poziomie B-Klasy.

Gwarantujemy wysoką jakość szkolenia i bardzo dobre warunki treningowe. Zespól trenuje 3 razy w tygodniu, w godzinach nieodpowiadającym osobom uczącym się bądź pracującym. Drużyna jest debiutantem na szczeblu seniorskim, niemniej po rundzie jesiennej zajmuje wysokie 3 miejsce w tabeli rozgrywek.

Zespół oparty jest na zawodnikach w wieku 16 – 23 lata, także w takim przedziale wiekowym przyjmujemy potencjalnych chętnych.

Treningi w nadchodzącym okresie odbywają się we wtorki, czwartki i piątki o godz. 19.30. Mecze sparingowe rozgrywane są w soboty.

Już kilku młodych zawodników naszych Rezerw zadebiutowało i awansowało do Pierwszego Zespołu walczącego o awans do IV Ligi. Możliwości rozwoju są ogromne, więc próbujcie!

Osoby zainteresowane podjęciem treningów prosimy o kontakt z Trenerem Grzegorzem Kowalewskim pod numerem telefonu: 882-637-869.

źródło: własne, www.podlesianka.katowice.pl