WYNIKI NA ŻYWO (29) !!! 9-10 listopada

WYNIKI NA ŻYWO (29) !!!

Witamy Wszystkich na relacji LIVE !!! miarę naszych możliwości będziemy podawać wyniki na żywo z niższych klas rozgrywkowych. Z góry dziękujemy za wysyłanie wyników!

WYŚLIJ WYNIK ZE SWOJEGO MECZU NA NUMER:

730 908 024

.

WYNIKI LIVE 9-11.11.2019

.

INNE MECZE

Sobota

13.00 A Kat Strażak Mikołów – Wyzwolenie Chorzów   1:5 koniec 

13.30 A Kat Kolejarz 24 Katowice – Grunwald Ruda Śląska   1:4 koniec 

13.30 A Tyc LKS Woszczyce – JUW-e Jaroszowice   1:5 koniec 

14.00 A Kat SKFiS Górnik 09 Mysłowice - Hetman 22 Katowice   3:0 koniec 

14.00 A Byt Orzeł Biały - Olimpia Boruszowice   0:1 koniec 

Niedziela

11.00 A Kat Józefka Chorzów - AKS II Mikołów   8:0 koniec 

14.00 A Zab Walka Zabrze – Zaborze Zabrze   1:0  koniec

14.00  IV gr2  Polonia Łaziska Górne - GKS Radziechowy Wieprz   0:0 koniec

Poniedziałek

11.00 A Byt Iskra Połomia - LKS Żyglin   1:3 koniec 

==========================================

IV gr.1

Sobota 12.30

Drama Zbrosławice - Przemsza Siewierz   3:1 koniec 

Sobota 14.00

AKS Mikołów - Unia Kosztowy   1:0 koniec 

Sarmacja Będzin - Warta Zawiercie   1:3 koniec 

Polonia Poraj - Ruch Radzionków   1:1 koniec

Znicz Kłobuck - RKS Grodziec   2:1 koniec 

Gwarek Ornontowice - Raków II Częstochowa   2:3  koniec

Niedziela 11.00

Szombierki Bytom - Slavia Ruda Śląska   0:0 koniec 

Niedziela 14.00

Śląsk Świętochłowice - Unia Dąbrowa Górnicza   1:3 koniec

===========================================

LO 1 Bytom-Zabrze

Sobota 14.00

Sokół Orzech - Orzeł Miedary   0:1 koniec 

ŁTS Łabędy - Silesia Miechowice   1:1 koniec 

Concordia Knurów - Górnik Bobrowniki Śląskie   2:2 koniec

Poniedziałek 14.00

Tęcza Wielowieś - Sośnica Gliwice   1:0 koniec 

===============================================

LO 4 Katowice-Sosnowiec

Sobota 11.00

Górnik MK Katowice - Zagłębie II Sosnowiec   2:3 koniec 

Sparta Katowice - Urania Ruda Śląska   9:1 koniec 

Sobota 14.00

Siemianowiczanka - Cyklon Rogoźnik   2:1 koniec 

Naprzód Lipiny - Niwy Brudzowice   1:4 koniec 

Szczakowianka Jaworzno - AKS Górnik Niwka   3:0 koniec 

Górnik Piaski - Tęcza Będów   0:3 koniec 

Źródło Kromołów - Pogoń Imielin  6:1 koniec 

Górnik Wojkowice - Orzeł Mokre   6:1 koniec 

Podlesianka Katowice - Wawel Wirek   0:0 koniec 
===============================================

LO 5 Bielsko Biała-Tychy

Sobota 14.00

LKS Studzienice - Iskra Pszczyna   0:8

Piast Bieruń Nowy - MKS Lędziny   0:6

Ogrodnik Cielmice – Rekord II Bielsko Biała   1:1  koniec

===============================================

Patrick A Sosnowiec

Sobota 14.00

CKS Czeladź - Ostoja Żelisławice   2:2 koniec 

MKS Poręba - Iskra Psary   4:0 koniec 

KS Giebło - Unia Ząbkowice   0:7 koniec 

Zagłębiak Tucznawa - KS Preczów   9:2 koniec 

Przemsza Okradzionów - SKS Łagisza   2:1 koniec 

Łazowianka Łazy - Skalniak Kroczyce   1:0 koniec 

Górnik Sosnowiec - RKS Zagłębie DG   0:4 koniec 

KP Sarnów - KS Gmina Psary   3:2 koniec 

===============================================

.

źródło: własne

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TANIEJ U NASZYCH PARTNERÓW !!!

ODWIEDŹ NASZE PUNKTY I NA HASŁO "LOKALNA PIŁKA" OTRZYMASZ RABAT NA RÓŻNE USŁUGI i ZAKUPY:

  • MOTOGUM (usługi min. wulkanizacyjne, wymiana tarcz, klocków, filtrów) - DG (Łosień)
  • REMCAR (wymiana świec z dojazdem do klienta, wymiana klocków, tarcz, filtrów) - DG (Łosień)
  • SABUDA (myjnia samochodowa, klimatyzacja, wymiana szyb i inne) - Sławków
  • ZAMÓW TANIO PIŁKI SELECT - 530 000 566
  • CUTLINE (odzież sportowa, odzież casualowana, sublimacja) - 792 799 000

RABAT UZGADNIANY NA MIEJSCU lub TELEFONICZNIE Z WŁAŚCICIELEM !!!

=======================================================================================