WYNIKI NA ŻYWO (28) !!! 2-3 listopada

WYNIKI NA ŻYWO (28) !!!

Witamy Wszystkich na relacji LIVE !!! miarę naszych możliwości będziemy podawać wyniki na żywo z niższych klas rozgrywkowych. Z góry dziękujemy za wysyłanie wyników!

WYŚLIJ WYNIK ZE SWOJEGO MECZU NA NUMER:

730 908 024

.

WYNIKI LIVE 2-3.11.2019

.

INNE MECZE

Sobota

11.00 A Kat Wyzwolenie Chorzów - Jastrząb Bielszowice   2:0 koniec 

14.00 A Zab Gwiazda Chudów - Walka Zabrze   2:0 koniec

14.30 A Kat Hetman 22 Katowice – Józefka Chorzów   0:2

.

Niedziela

11.00 A Kat AKS II Mikołów - Kolejarz 24 Katowice   3:3 koniec 

14.00 A Tyc LKS Frydek – LKS Woszczyce   5:0 koniec 

14.00 B Byt gr.1 Tęcza Zendek - Orzeł Bobrowniki   3:6 koniec 

18.00 A Kat GKS II Katowice – Strażak Mikołów   17:0 koniec 

==========================================

IV gr.1

Środa 18.00

Ruch Radzionków - Sarmacja Będzin   5:2 koniec

Sobota 11.00

Slavia Ruda Śląska - Polonia Poraj   0:2 koniec 

Sobota 14.00

Gwarek Ornontowice - Śląsk Świętochłowice   1:5 koniec

Unia Kosztowy - Unia Dąbrowa Górnicza   4:0 koniec

Przemsza Siewierz - Znicz Kłobuck   2:6 koniec 

RKS Grodziec - Szombierki Bytom   0:1 koniec

Warta Zawiercie - AKS Mikołów   3:0 koniec 

Niedziela 11.30

Raków II Częstochowa – Drama Zbrosławice   2:1 koniec 

===========================================

LO 1 Bytom-Zabrze

Sobota 14.00

Orzeł Miedary – Tęcza Wielowieś   3:0  koniec

Silesia Miechowice – Unia Strzybnica   2:1 koniec

Sośnica Gliwice – Odra Miasteczko Śląskie   0:0 koniec

Górnik Bobrowniki Śląskie – ŁTS Łabędy   2:2  koniec

===============================================

LO 4 Katowice-Sosnowiec

Sobota 11.00

Urania Ruda Śląska - Siemianowiczanka   2:3 koniec 

Orzeł Mokre - Górnik Piaski   2:4 koniec 

Sobota 14.00

Pogoń Imielin - Podlesianka Katowice   1:1  koniec

Wawel Wirek - Górnik Wojkowice  0:1 koniec

AKS Górnik Niwka - Naprzód Lipiny   0:0 koniec

Niwy Brudzowice – Sparta Katowice   2:0 koniec

Cyklon Rogoźnik – Górnik MK Katowice   6:1  koniec

Niedziela 11.00

Zagłębie II Sosnowiec – Źródło Kromołów   1:2 koniec 

Niedziela 14.00

Tęcza Będów - Szczakowianka Jaworzno   2:2  koniec
===============================================

LO 5 Bielsko Biała-Tychy

Sobota 14.00

Iskra Pszczyna – KS Bestwinka   2:0  koniec

Niedziela 14.00

MKS Lędziny – BKS Stal Bielsko Biała   0:0 przerwany 

MRKS II Czechowice-Dziedzice – LKS Studzienice   3:2 koniec 
Czarni Jaworze - Ogrodnik Cielmice   3:1 koniec

Sokół Wola - LKS Bestwina   3:0 koniec 

===============================================

Patrick A Sosnowiec

Sobota 11.00

SKS Łagisza - Zagłębiak Tucznawa   3:0 koniec 

Sobota 14.00

Górnik Sosnowiec - CKS Czeladź   1:4  koniec

RKS Zagłębie DG - Łazowianka Łazy   0:0  koniec 

Skalniak Kroczyce - Przemsza Okradzionów   2:2  koniec

KS Preczów - KS Giebło   6:0 koniec

Unia Ząbkowice - KP Sarnów   2:0 koniec

Iskra Psary - Ostoja Żelisławice   0:1 koniec 

Niedziela 11.00

KS Gmina Psary - MKS Poręba   3:5 koniec 

===============================================

B Sosnowiec

Niedziela 14.00

Promień Strzemieszyce Małe - Łazowianka II Łazy   4:2 koniec 

JSP Warta Zawiercie - Czarni Sosnowiec   1:13 koniec 

.

źródło: własne

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TANIEJ U NASZYCH PARTNERÓW !!!

ODWIEDŹ NASZE PUNKTY I NA HASŁO "LOKALNA PIŁKA" OTRZYMASZ RABAT NA RÓŻNE USŁUGI i ZAKUPY:

  • MOTOGUM (usługi min. wulkanizacyjne, wymiana tarcz, klocków, filtrów) - DG (Łosień)
  • REMCAR (wymiana świec z dojazdem do klienta, wymiana klocków, tarcz, filtrów) - DG (Łosień)
  • SABUDA (myjnia samochodowa, klimatyzacja, wymiana szyb i inne) - Sławków
  • ZAMÓW TANIO PIŁKI SELECT - 530 000 566
  • CUTLINE (odzież sportowa, odzież casualowana, sublimacja) - 792 799 000

RABAT UZGADNIANY NA MIEJSCU lub TELEFONICZNIE Z WŁAŚCICIELEM !!!

=======================================================================================