SZUKAM SPARINGU - SZUKAM KLUBU

NIE MASZ RYWALA NA SPARING NAPISZ DO NAS - POMOŻEMY !!!

.

W związku z bardzo wielką ilością meczów sparingowych, postanowiliśmy wyjść naprzeciw problemom z nimi związanych i stworzyliśmy miejsce, w którym na bieżąco będziemy informować o tym kto i na kiedy potrzebuje sparing, bo rywal odmówił, albo wypadł.

Mamy nadzieję, że dzięki temu artykułowi pomożemy, żeby żadna drużyna nie została bez rywala…

.

Oto specjalny numer komórkowy, na który będzie można pisać wolną drużynę, termin i miejsce. Zainteresowane drużyny prosimy o kontakt między sobą.

730 908 024 (tylko SMS)

prosimy pisać mecze na naszą skrzynkę mailową:

lokalnapilka@wp.pl

POGOŃ IMIELIN (LO 4) - Termin: 14.03 Kontakt: 660 450 213 - trener

TĘCZA BŁĘDÓW (LO 4) - Termin: 14.03 Kontakt: 513 762 356 - trener

ŹRÓDŁO KROMOŁÓW (LO 4) - Termin: 14.03   Kontakt: 785 342 455

SZUKAM KLUBU !!!

Trener Wojciech Kempa - 502 779 001

.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TANIEJ U NASZYCH PARTNERÓW !!!

ODWIEDŹ NASZE PUNKTY I NA HASŁO "LOKALNA PIŁKA" OTRZYMASZ RABAT NA RÓŻNE USŁUGI i ZAKUPY:

• MOTOGUM (usługi min. wulkanizacyjne, wymiana tarcz, klocków, filtrów) - DG Łosień
  • SABUDA (myjnia samochodowa, klimatyzacja, wymiana szyb i inne) - Sławków
  • ZAMÓW TANIO PIŁKI SELECT - 530 000 566
  • CUTLINE (odzież sportowa, odzież casualowana, sublimacja) - 792 799 000
  • CENTRUM PSYCHOTERAPI - PSYCHOLOG SPORTU (praca z drużynami, rodzicami zawodników)

RABAT UZGADNIANY NA MIEJSCU lub TELEFONICZNIE Z WŁAŚCICIELEM !!!

=======================================================================================