STRZEL KARNEGO I POMÓŻ MANI !!!

POMÓŻMY MANI !!!

Czasem pewne rzeczy idą w kąt jak chodzi o ludzkie życie, a tym bardziej o życie dziecka. Dlatego skupiamy się teraz na pomocy 5 letniej Mariance, która ma guza mózgu i czeka na operację I BARDZO MAŁO CZASU. Operacja ta kosztuje 3 miliony złotych i może się odbyć w USA.

Pisaliśmy już we wcześniejszym artykule o licytacjach w jakich można uczestniczyć (min. można wylicytować koszulkę Atletico Madryt, piłkę z okazji 100 lecia PZPN, czy trening z drużyną Tęczy Błędów i udział w sparingu).

Kolejną piłkarską akcją, której celem oczywiście jest zbieranie pieniędzy jest WIECZORNY CHALLENGE pt. „STRZEL KARNEGO”

Akcja ta odbędzie się w piątek o godz. 19.00 – 20.00 na stadionie Zagłębia Sosnowiec, ul. Kresowa 1 (boisko sztuczne).

Wykonawca rzutu karnego wpłaca dowolną kwotę na konto zbiórki i potwierdzenie przekazuje do organizatora – Mariusza Grząby.

Bramkarzami będą Prezydent Miasta Sosnowiec Arkadiusz Chęciński (zrobi wszystko, by zdążyć), Burmistrz Wojkowic Tomasz Szczerba, Bramkarz Zagłębia Matko Perdijć, oraz trener bramkarzy Zagłębia Sławomir Rydel.

ZAPRASZAJCIE SWOICH PRZYJACIÓŁ, NAGŁOŚNIJCIE AKCJE, UDOSTĘPNIAJCIE WYDARZENIE I PRZYJDZCIE SAMI !!!

POKAŻMY NASZĄ SIŁĘ I ZRÓBMY TO DLA MANI !!!

W naszą akcję już się zaangażowały kluby: Zagłębie Sosnowiec, KKS Czarni Sosnowiec, Tęcza Błędów, AKS Górnik Niwka Sosnowiec, #AKS2020

źródło: własne, Rafał Sacha