SPARING: PRZEMSZA OKRADZIONÓW - ORZEŁ PACZYNA {FOTO}

SENIORZY

SPARING: PRZEMSZA OKRADZIONÓW - ORZEŁ PACZYNA

W niedzielne popołudnie na boisku MOSiR-u Dąbrowa Górnicza drużyna A klasy sosnowieckiej Przemszy Okradzionów  podejmowała zespół z B klasy zabrzańskiej Orzeł Paczyna. Mecz zakończył się wynikiem 6:5 dla Przemszy.

Zapraszamy do obejrzenia galerii z tego meczu (galeria jest podpięta pod artykuł, trzeba tylko zmienić w ustawieniach telefonu z widoku mobilnego na komputerowy i się pokaże).

PRZEMSZA OKRADZIONÓW - ORZEŁ PACZYNA  6:5

Bramki:

Przemsza: Jończyk, Kowalski, Kukuryk, zawodnicy testowani 3

Orzeł: Schwiertz, Wolny x3, Kowalczyk

Komentarz pomeczowy:

Marcin Granda (Orzeł): Dzisiejszym naszym rywalem był mój zaprzyjaźniony, były klub z Dąbrowy Górniczej UKS Przemsza Okradzionów, grający w sosnowieckiej A klasie. W poprzednim sezonie zajęli 3 miejsce w lidze, choć teraz okupują miejsce 10 jest to rywal z wysokiej półki. Dzisiaj zagraliśmy w nowym ustawieniu, a taktykę zawodnicy poznali w szatni, mimo tego zrealizowali najważniejsze elementy, które zostały przedstawione na odprawie. Przed nami dużo pracy. Cieszy mnie fakt, że zawodnicy wyznaczeni przeze mnie na pozycję realizowali swoje założenia, które im nakreśliłem. Wiadomo nie wszystko było idealnie. Były błędy, ale jest zalążek do dalszej pracy i dobry prognostyk. Nie patrzę na tu i teraz, ale daleko do przodu i wiem, że ta drużyna ma wielki potencjał i duże rezerwy, aby grać lepiej zarówno w ataku jak i w obronie. Przed nami ciężka praca. Bardzo dziękuję chłopakom z UKS Przemsza Okradzionów za wzorową rywalizację i wysoki poziom sportowy. Życzę im powodzenia w lidze.

foto: Orzeł Paczyna (facebook)

• REMCAR (wymiana świec z dojazdem do klienta, wymiana klocków, tarcz, filtrów) - DG Łosień