SEBASTIAN IDCZAK: NAJWAŻNIEJSZE JEST UTRZYMANIE

4 liga gr.I - UNIA KOSZTOWY

Sebastian Idczak: Najważniejsze jest utrzymanie

Beniaminek z dzielnicy Mysłowic po rundzie jesiennej zajął miejsce w środku tabeli, ale w rundzie rewanżowej będzie chciał poprawić głównie formę z wyjazdów, w których upodobał sobie remisy.

Sebastian Idczak: Z naszej drużyny niestety odszedł Wojtek Mróz, a Adam Giesa nadal dochodzi do siebie po kontuzji. Przymierzani do nas zawodnicy to przede wszystkim młodzi chłopcy, plus jeden ograny w wyższych ligach i już dopinamy ostatnie konkrety odnośnie jego pozyskania. Trenujemy trzy razy w jednym tygodniu, a w kolejnym cztery. Jako beniaminek najważniejsze dla nas będzie utrzymanie. Nie ma wątpliwości, że jesteśmy drużyną swojego boiska, ale szkoda, że nie wygrywamy na wyjazdach, lecz remisujemy, a to trochę za mało być czuć się spokojnym. Chcemy wprowadzać do zespołu młodych zawodników, nie tylko z Mysłowic, ale również innych rejonów, ponieważ nie stać nas na głośne nazwiska. Gra u nas tych młodych zawodników daje im szanse zaistnienia na czwartoligowym froncie.

źródło: własne, Sebastian Dziedzic